הקרב על השם הטוב

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

אם אתה איש עסקים, סלבריטאי, פליט ריאלטי, בעל חברה או סתם אזרח מן השורה והוגשה נגדך תלונה, סביר להניח כי המאבק האמיתי על שמך הטוב יתנהל לא רק במשטרה ובבית המשפט אלא גם בזירה התקשורתית.

כיום, תלונות שהוגשו כנגד אישי ציבור, מובילי דעה, אמנים, בעלי מקצועות חופשיים ואנשי עסקים, “מככבות” במדורי הרכילות, החדשות והאינטרנט עוד לפני שאמרת ג’ק רובינזון.
כתוצאה מכך רבים נפגעים, שמם מוכתם, נגרם להם נזק תדמיתי ועסקי וגם המשפחה שלהם נפגעת.
הפגיעה בשם הטוב, האמירות הקשות והייחוס על מעשים חמורים ועבירות קשות, זוכות לכותרות ולפרסומים בכלל ערוצי התקשורת. הכתבות המופיעות באינטרנט, לרוב, הן אלו שנשארות, ולעיתים חולפות שנים עד שהמשטרה סוגרת את התיק או שבית המשפט מגיע להחלטה ולפסק דין.
עינוי הדין שנגרם בינתיים לבעלי חברות ועסקים, אנשים פרטיים, סלבס או בעלי משרות ציבוריות הרסני וחלק מהם חושש לצאת מהבית, מפוטר ממקום העבודה שלו ונקלע למשבר עמוק.
ומה ניתן לעשות אם פגעו בשם הטוב, הגישו נגדך תלונה ואתה חייב להגן על שמך.
לבעיה זו יש פתרון הכולל ליווי של עורך דין ויועץ תקשורת המתמחה בהדחקת אזכורים שליליים.
יועץ התקשורת והמומחה להסרת תוצאות שליליות בגוגל, יכול לנהל את מהערכה התקשורתית על שמך הטוב, לייצג אותך בתקשורת בזמן אמת או לנהל את התדמית ברשת בתקופה של הצפת הבעיה וגם בתקופה שלאחריה.
חשוב להבהיר כי גם אם הצלחת לנקות את שמך בבית המשפט וגם אם המשטרה סגרה את התיק נגדך מחוסר ראיות, מחוסר אשמה או מחוסר עניין לציבור, עדיין הכתם על שמך לא הוסר וחשוב לתת לו ביטוי בתקשורת ובמיוחד באינטרנט.
רק תחשבו על סיטואציה בה הילדים שלך מגוללים את שמך ברשת ומגלים תלונות אפלות.. רק תדמיינו את התסריט שאתם הולכים לראיון עבודה ופתאום מגלים עליכם תלונות מהעבר….
גם אם אתם עושים עסקים ורוצים לפתוח חברה, להציע שירותים, לחתום חוזים ופתאום מגלים עליכם דברים מהעבר…הסטטוס הזה בהחלט לא נעים ולא בריא.
אם חשוב לך לנקות את התדמית ברשת, להדחיק כתבות שליליות, לנהל תדמית חיובית ברשת, ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע לכם.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

ניהול מוניטין בעלי עסקים - גוגל יור ניים

מומחה ניהול מוניטין – google your name

ניהול מוניטין מקוון דורש מיומנויות רבות ולקבלת תוצאות אפקטיביות מומלץ להיעזר במומחה ניהול מוניטין. קיימת השפעה רבה לתוצאות החיפוש בגוגל. התוצאות משפיעות על החלטות רבות

מומחה לניהול מוניטין

ניהול פרופיל דיגיטלי

ניהול פרופיל דיגיטלי מאפשרת לשלוט על תוצאות חיפוש במנועי החיפוש ומאפשרת לנהל טוב יותר את התדמית ברשת ואת המוניטין. רונן הלל הוא מומחה ניהול מוניטין

ניהול מוניטין בתקופת הקורונה

לנראות הדיגיטלית של איש עסק, ברנד או חברה חשיבות עצומה במיוחד בתקופת ההתמודדות עם נגיף הקורונה. לניהול מוניטין בתקופת הקורונה השפעה עצומה על כוונות הקנייה

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!