אם אתה איש עסקים, סלבריטאי, פליט ריאלטי, בעל חברה או סתם אזרח מן השורה והוגשה נגדך תלונה, סביר להניח כי המאבק האמיתי על שמך הטוב יתנהל לא רק במשטרה ובבית המשפט אלא גם בזירה התקשורתית.

כיום, תלונות שהוגשו כנגד אישי ציבור, מובילי דעה, אמנים, בעלי מקצועות חופשיים ואנשי עסקים, “מככבות” במדורי הרכילות, החדשות והאינטרנט עוד לפני שאמרת ג’ק רובינזון.
כתוצאה מכך רבים נפגעים, שמם מוכתם, נגרם להם נזק תדמיתי ועסקי וגם המשפחה שלהם נפגעת.
הפגיעה בשם הטוב, האמירות הקשות והייחוס על מעשים חמורים ועבירות קשות, זוכות לכותרות ולפרסומים בכלל ערוצי התקשורת. הכתבות המופיעות באינטרנט, לרוב, הן אלו שנשארות, ולעיתים חולפות שנים עד שהמשטרה סוגרת את התיק או שבית המשפט מגיע להחלטה ולפסק דין.
עינוי הדין שנגרם בינתיים לבעלי חברות ועסקים, אנשים פרטיים, סלבס או בעלי משרות ציבוריות הרסני וחלק מהם חושש לצאת מהבית, מפוטר ממקום העבודה שלו ונקלע למשבר עמוק.
ומה ניתן לעשות אם פגעו בשם הטוב, הגישו נגדך תלונה ואתה חייב להגן על שמך.
לבעיה זו יש פתרון הכולל ליווי של עורך דין ויועץ תקשורת המתמחה בהדחקת אזכורים שליליים.
יועץ התקשורת והמומחה להסרת תוצאות שליליות בגוגל, יכול לנהל את מהערכה התקשורתית על שמך הטוב, לייצג אותך בתקשורת בזמן אמת או לנהל את התדמית ברשת בתקופה של הצפת הבעיה וגם בתקופה שלאחריה.
חשוב להבהיר כי גם אם הצלחת לנקות את שמך בבית המשפט וגם אם המשטרה סגרה את התיק נגדך מחוסר ראיות, מחוסר אשמה או מחוסר עניין לציבור, עדיין הכתם על שמך לא הוסר וחשוב לתת לו ביטוי בתקשורת ובמיוחד באינטרנט.
רק תחשבו על סיטואציה בה הילדים שלך מגוללים את שמך ברשת ומגלים תלונות אפלות.. רק תדמיינו את התסריט שאתם הולכים לראיון עבודה ופתאום מגלים עליכם תלונות מהעבר….
גם אם אתם עושים עסקים ורוצים לפתוח חברה, להציע שירותים, לחתום חוזים ופתאום מגלים עליכם דברים מהעבר…הסטטוס הזה בהחלט לא נעים ולא בריא.
אם חשוב לך לנקות את התדמית ברשת, להדחיק כתבות שליליות, לנהל תדמית חיובית ברשת, ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע לכם.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× 7 = 70