הקרב על השם הטוב

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

אם אתה איש עסקים, סלבריטאי, פליט ריאלטי, בעל חברה או סתם אזרח מן השורה והוגשה נגדך תלונה, סביר להניח כי המאבק האמיתי על שמך הטוב יתנהל לא רק במשטרה ובבית המשפט אלא גם בזירה התקשורתית.

כיום, תלונות שהוגשו כנגד אישי ציבור, מובילי דעה, אמנים, בעלי מקצועות חופשיים ואנשי עסקים, “מככבות” במדורי הרכילות, החדשות והאינטרנט עוד לפני שאמרת ג’ק רובינזון.
כתוצאה מכך רבים נפגעים, שמם מוכתם, נגרם להם נזק תדמיתי ועסקי וגם המשפחה שלהם נפגעת.
הפגיעה בשם הטוב, האמירות הקשות והייחוס על מעשים חמורים ועבירות קשות, זוכות לכותרות ולפרסומים בכלל ערוצי התקשורת. הכתבות המופיעות באינטרנט, לרוב, הן אלו שנשארות, ולעיתים חולפות שנים עד שהמשטרה סוגרת את התיק או שבית המשפט מגיע להחלטה ולפסק דין.
עינוי הדין שנגרם בינתיים לבעלי חברות ועסקים, אנשים פרטיים, סלבס או בעלי משרות ציבוריות הרסני וחלק מהם חושש לצאת מהבית, מפוטר ממקום העבודה שלו ונקלע למשבר עמוק.
ומה ניתן לעשות אם פגעו בשם הטוב, הגישו נגדך תלונה ואתה חייב להגן על שמך.
לבעיה זו יש פתרון הכולל ליווי של עורך דין ויועץ תקשורת המתמחה בהדחקת אזכורים שליליים.
יועץ התקשורת והמומחה להסרת תוצאות שליליות בגוגל, יכול לנהל את מהערכה התקשורתית על שמך הטוב, לייצג אותך בתקשורת בזמן אמת או לנהל את התדמית ברשת בתקופה של הצפת הבעיה וגם בתקופה שלאחריה.
חשוב להבהיר כי גם אם הצלחת לנקות את שמך בבית המשפט וגם אם המשטרה סגרה את התיק נגדך מחוסר ראיות, מחוסר אשמה או מחוסר עניין לציבור, עדיין הכתם על שמך לא הוסר וחשוב לתת לו ביטוי בתקשורת ובמיוחד באינטרנט.
רק תחשבו על סיטואציה בה הילדים שלך מגוללים את שמך ברשת ומגלים תלונות אפלות.. רק תדמיינו את התסריט שאתם הולכים לראיון עבודה ופתאום מגלים עליכם תלונות מהעבר….
גם אם אתם עושים עסקים ורוצים לפתוח חברה, להציע שירותים, לחתום חוזים ופתאום מגלים עליכם דברים מהעבר…הסטטוס הזה בהחלט לא נעים ולא בריא.
אם חשוב לך לנקות את התדמית ברשת, להדחיק כתבות שליליות, לנהל תדמית חיובית ברשת, ניתן לפנות אלינו ואנו נסייע לכם.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!