דחיקה של כתבות לעמוד השני בגוגל

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

איך להדחיק כתבות לעמוד שני בגוגל?

כל מי שמעוניין לבצע דחיקה של כתבות לעמוד השני בגוגל חשוב שיכיר את השירות של google your name  המאפשר שליטה על תוצאות חיפוש עם שילוב של מחיקת אזכורים שליליים באינטרנט.

דחיקה של כתבות לעמוד השני בגוגל

בדרך כלל, משתמשי האינטרנט ומנוע החיפוש של גוגל מתמקדים בתוצאות החיפוש בעמוד הראשון ורק מעטים עוברים לעמודים הפנימיים ביותר. השירות שלנו מציע לכם ניקיון של העמוד הראשון בגוגל ודחיקה של אזכורים שליליים לעמודים 2,3, 4, 5 6 וכו’ בגוגל.

בשנים האחרונות גוגל ביצעה הרבה מאד שינויים ברובוטים שלה ובמנוע החיפוש. שינויים אלה משפיעים מאד על התוצאות המתקבלות ולכם אנו מציעים לכם שירות בלעדי של מחיקה והסרה של תוצאות שליליות בגוגל שיגבירו את ניקיון העמוד ויסייעו בקידום המטרה של עמוד ראשון בגוגל נקי מתכנים פוגעניים.

השירות שלנו מוצע ללקוחות פרטיים וגם לעסקים  google your name for business.  אנו נבצע לכם דחיקה או הורדה של מופעים שליליים באינטרנט ונחזק את המוניטין החיובי שלכם ברשת.

תוצאות מובטחות לניקיון בגוגל

השירותים שלנו של דחיקת התוצאות והסרה מגוגל יתנו לכם פתרון מושלם שאולי חיפשתם שנים ולא מצאתם. השיטה שלנו מחוייבת לעזור לכם להילחם בכל ההשמצות הגינויים ברשת, העבודה שלנו מתמקדת בהסרת הלכלוכים והכתים הדיגיטליים ודחיקה של כל התוצאות השליליות.

לכן, בזמן שאתם לא מרוצים מתוצאות חיפוש השם שלך בגוגל או מתוצאות חיפוש עסקיות או חברתיות – הפעולה הראשונה והחשובה ביותר שעליכם לעשות היא ליצור עימנו קשר ולקבל שירות מקצועי וייעוץ ראשוני חינם כי רק איתנו ניתן להבטיח תוצאות מהירות ואיכותיות והישגים מעולים.

התקשרו עכשיו למומחה google לניהול מוניטין

פנו אלינו עכשיו בכל שאלה,בקשה או הצעה להורדת תכנים, ניקוי עמוד ראשון של גוגל, מחיקת תוצאות חיפוש בגוגל, הסרת תוצאות שליליות ברשת ו-דחיקת תוצאות שליליות.

אנו מומחים בכל הנוגע ל-הסרת מידע מגוגל, מחיקת שמות מגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, הסרת תוכן פוגעני מגוגל ו-מחיקת מידע מהאינטרנט.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!