ניהול מוניטין מאמרים

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

מיתוג אישי

מיתוג אישי

מיתוג אישי מיתוג אישי הוא תהליך במסגרתו ניתן לבסס אדם

כתבות חשובות

ניהול מוניטין מאמרים

חשוב לכם לדעת איך אפשר לנהל מוניטין באופן עצמי? רוצים לקרוא מאמרים על ניהול מוניטין? באתר מוניטין גוגל יור ניים תוכלו למצוא הרבה עצות טובות שיעזרו לכם לפתוח דף חדש בגוגל‏ ולנהל מוניטין ברשת.

יחד עם זאת כמשברים על מוניטין אישי או מוניטין עסקי נציין כי מדובר בהתמחות מיוחדת ולכן כשיש בעיה פונים לטובים ביותר ובמקרה לכם – אנו המומחים למחיקה מגוגל ואנו המומחים לניהול מוניטין ברשת והמומחים בכל הקשור להדחקת איזכורים שליליים.

לקבלת שרות ניהול מוניטין, ליווי אישי של המוביל בארץ בתחום וקבלת מענה באופן אישי ודיסקרטי – מלאו פרטים עכשיו בטופס הקשר.

אנו מזמינים אתכם לקבל תמורה מלאה לכספכם ותמורה גדולה יותר שתשמור על שמכם ותביא להסרתם של עשרות ומאות מסמכים מגוגל הגורמים לכם נזק תדמיתי.

מה עושים כשיש תוצאה שלילית או תוכן פוגעני בגוגל?

הפתרון הטוב ביותר –מתקשרים לגוגל יור ניים המומחים בניהול מוניטין בגוגל – 052-2508109 כי רק אצלנו מוכיחים בכל יום מחדש שאין אי אפשר, אין בלתי אפשרי ואין לא ניתן לביצוע!!!

הסירו עכשיו באמצעותנו כל תוצאה רעה , מסמכים משפטיים, כתבות, תגובות, תמונות, סרטונים, קמפיינים שליליים וכל מה שמפריע לכם בחיים האישיים באינטרנט ובמסגרת העסקים.

באתר שלנו תמצאו הרבה מאמרים מצוינים אבל מדובר במאמרים בלבד ואם באמת חשוב לכם שמישהו יעשה עבורכם את העבודה המוקפדת והחשובה ביותר – הפקידו את שמכם בידיים שלנו ותקבלו תדמית נקיה, ללא כתמים דיגיטליים, ללא השמצות, ללא לשון הרע, ללא הפרות והערות סקסיתיות ובלי שפרטים אישיים שלכם יזלגו ויהיו חשופים לכל.

פנו אלינו לניהול מוניטין באינטרנט כדי שאנו נעצב עבורכם את הזהות בגוגל ונפתור עבורכם בעיות ותכנים.

השירות מיועד לכולם –  התקשרו עכשיו! אין התלבטות, אין סימני שאלה ויש רק עבודה ותוצאות שניתן לראות באופן מיידי!

מוזמנים לפנות אלינו לקידום העסקים בגוגל ולקידום מוניטין חיובי.  מוזמנים לפנות אלינו בכל מקרה של ספק כי אצלנו אין ספק! רק התוצאות (בגוגל) מדברות.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

ניהול מוניטין בתקופת הקורונה

לנראות הדיגיטלית של איש עסק, ברנד או חברה חשיבות עצומה במיוחד בתקופת ההתמודדות עם נגיף הקורונה. לניהול מוניטין בתקופת הקורונה השפעה עצומה על כוונות הקנייה

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!