ניהול מוניטין בגוגל

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

ניהול מוניטין – איך לנקות מוניטין שלילי תוך חודש ולהעלים כתבות שליליות

אם באמת נמאס לכם לגלות בכל יום מחדש את אותם תוצאות שליליות בגוגל, אם לא נעים לכם שהחברים שלכם והקרובים אליכם יחשפו לתכנים הפוגעניים המופיעים תחת שמכם בגוגל – הגיע הזמן שתעשו עם זה משהו – והמשהו הזה הוא ניהול מוניטין באמצעותנו המוביל לתוצאה אחת – עמוד נקי בגוגל, מחיקת מידע שלילי והסדרת המוניטין האישי או העסקי.

מחיקת תוצאות מגוגל - רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

למה לחכות שנים כשאפשר למחוק מגוגל עוד היום!

יש אנשים שכל החיים מנסים להתחבא מתוצאות החיפוש השליליות בגוגל. הם שנים חיים בחלום שיום אחד זה ירד מעצמו או שנופלים קורבן לכל מיני חברות המבטיחות הוקוס פוקוס ולא מקיימות. אנחנו, ב-google youre name  עומדים ב-100% מאחורי כל הבטחה, התחייבות והערכת מצב ולכן כל הלקוחות שלנו מרוצים וסיפורי ההצלחה שלנו רבים מאד!

מומחה לניהול מוניטין

מחיקת מידע שלילי בגוגל עם אחריות מלאה

שיטת העבודה שלנו לניהול מוניטין בגוגל והדחקת איזכורים שליליים ייחודית ביותר. אנו לא מבזבזים זמן יקר, לא מסתמכים על המזל ויודעים לבנות תוכנית פעולה מדויקת המבוססת על הרבה מאד שנים של ניסיון וטכנולוגיה מתקדמת.  זו גם הסיבה שאנו לא מוכנים לעבוד עם כל אחד או כל חברה ובוחרים את הלקוחות שלנו בקפידה. רק אם תעמדו בקריטריונים שלנו ובתנאים הקשיחים שלנו – ניתן להצטרף למעגל הלקוחות שלנו ולקבל שירות באחריות מלאה – אחרת אין לנו שום עניין לבזבז זמן יקר,  משאבים וטכנולוגיה.

הדחקת כתבות מגוגל

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

הירשמו עכשיו לשירות עד סוף החודש וקבלו התחייבות לטיפול מיידי

כאמור, לוח הזמנים שלנו צפוף ביותר. כל דקה חשובה לנו וכל שעת עבודה קריטית מבחינתנו כדי לעזור ללקוחות שלנו ולהעניק להם טיפול ומענה מיידי. אם יש לך בעיה במוניטין אישי, עסקי או כללי בגוגל. אם בתוצאות החיפוש יש כתבות שליליות, תחקירים, סטטוסים פוגעניים, תגובות רעות, בלוגים שליליים, פסקי דין וסיקורים שלא מוצאים חן בעיניכם – עם כל מקרה גדול או קטן אנו יודעים לתת פתרון מלא.

על מנת להבטיח את השירות שלנו ולקבל הטבה מיוחדת אנו מזמינים אתכם להירשם לשירות דרך אתר זה בעמוד צור קשר ולהמתין לשיחה איתנו. בשיחה הזו החיים שלכם עשויים להשתנות… לטובה וגוגל עשוי לחייך אליכם.

ניהול מוניטין 5 כוכבים

  • התחייבות לתוצאות מהירות
  • מחיקה מוחלטת מגוגל של מידע שלילי
  • טיפול בכל סוגי הבעיות והלקוחות בארץ ומחו”ל
  • ראש שקט ללא דאגות או חששות
  • טיפול טוטאלי בלקוח ומתן מענה 360 מעלות

הזמינו שירות ניהול מוניטין וקבלו ליווי עיסקי – שיווקי שיעזור לכם להגדיל את ההכנסות

אם יש לכם בעיה בגוגל סביר להניח שאתם כבר מתמודדים עם נזקים, מכאובים ובעיות. התמודדות עם פרסומים שליליים בגוגל גוזלת המון אנרגיות וגם פוגעת בפרנסה. שיטת הטיפול שלנו תפתור לכם את בעיות בגוגל והיא גם כולל בונוס מיוחד לנרשמים דרך האתר – ליווי עיסקי/שיווקי שיעזור לכם להגדיל את ההכנסות העסקיות ולהתקדם בחיים.

הלקוחות משבחים – אבל אנחנו שומרים על דיסקרטיות

בשלב זה של המאמר היינו שמחים להציג בפניכם עשרות סיפורי הצלחה, תגובות וציטוטים של לקוחות שלנו. אבל בגלל שאנו שומרים על דיסקרטיות מלאה אין לנו אפשרות לחשוף פרטים אישיים. אין לנו גם עניין לעגל פינות.  רוצים לשמוע על סיפורי ההצלחה שלנו ועל לקוחות מרוצים – מלאו פרטים עכשיו בטופס הקשר. בשיחה איתנו תבינו תוך פחות מדקה עד כמה כדאי לכם לבחור בנו ולקבל שירות בסטנדרטים שלא הכרתם.

מחיקה מאתר אינטרנט - ניהול מוניטין ברשת האינטרנט

google your name – 10  שנים של ניסיון והצלחה

למעלה מ-10 שנים של עבודה אינטנסיבית, אלפי שעות עבודה, מאות רבות של פגישות, נסיעות, טיסות ופיתוח מוצרים טכנולוגיים מתקדמים עזרו לנו לבנות את המערכת המתוחכמת והמשוכללת ביותר בישראל לניהול מוניטין בגוגל.

ולכן, כשהשם שלכם על הפרק, הקריירה שלכם על המדף, והעתיד שלכם על המאזניים – אסור לכם להתפשר ואין שום מקום לניסיונות. הדבר הטוב ביותר והיעיל ביותר הוא לשכור את השירותים שלנו ולקבל את הדבר האמיתי!

טיפ קטן לניהול מוניטין

עוד לפני שתשכרו את השירותים שלנו חשוב לנו לתת לכם טיפ קטן וחשוב. לעיתים אנשים מגוללים את השם שלהם בגוגל ונחשפים לתוצאות קשות מאד. קחו בחשבון שאנשים אחרים יכולים להיחשף לתוצאות שונות לגמרי. הסיבה לכך היא ניקוי היסטוריה במחשב ומחיקת היסטוריה מגוגל.  אנו ממליצים לכם לגולל את השם שלכם בדפדפן נקי ואפילו ממספר מחשבים נייחים, מכשירי סלולר ומחשבים ניידים.

מחיקה מגוגל מהיום למחר!

אנו מכירים אדם קרוב מאד אלינו שסבל שנים מפרסומים שליליים בגוגל. פגישה אקראית בבית קפה הביאה להיכרות מחודשת עימנו ותוך 24 שעות הצלחנו למחוק לו לחלוטין ולתמיד מגוגל כתבות רעות מאד שהפריעו לו. חושבים שזה בלתי אשרי – זכותכם. אנו מזמינים אתכם “לבזבז” מייל אחד להשאיר לנו פרטים ולתת לנו להפתיע אתכם – ובגדול!

מחיקה מגוגל - רק אנחנו יכולים

השם שלכם יקר – גם השירות שלנו!

כל בעל מקצוע מכובד דורש תמורה הולמת לעבודה שלו, לניסיון, לאבחנה המקצועית ולתוצאות. אם אתם רוצים את המוצר האמיתי, את השירות האמיתי ואת הפתרון האמיתי – הכתובת שלנו לפניכם. צרו קשר ונתחיל לעבוד!

השירות שלנו מתחיל מ-1000 שקלים ויכול להגיע לעשרות אלפי שקלים ואף הרבה יותר.  כלומר – פתרונות בהתאמה אישית לבעיות שלכם. אין לנו מחיר פיקס. הכל מובנה לשיטת הטיפול ודרכי הפעולה להשגת התוצאה.

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

חושבים שאי אפשר למחוק את הכתבות השליליות שלכם בגוגל?

אם אתם חושבים שאין אף אחד שיוכל לעזור לכם, אם אתם חושבים שבלתי אפשרי להסיר את המסמכים השליליים מגוגל – האמת שבהחלט יכול להיות שהצדק איתכם אם תפנו לכל מיני גורמים כאלה ואחרים. אם תפנו אלינו תקבלו תשובה ברורה – התחייבות לתוצאות, תוצאות בשטח – תשובה קצרה והחלטית!

רונן הלל תקשורת מוניטין ויחסי ציבור

לנצח את גוגל

אם עד היום חייתם עם הכתמים הדיגיטליים ושילמתם מחיר כזה או אחר – אתם מוזמנים להמשיך באותה הדרך. אם אתם זקוקים לשינוי אמיתי – אנו הפתרון שלכם!

עשר שנים של ניסיון הפכו אותנו לחברה המובילה בישראל בניהול מוניטין. והרבה מעבר לזמן – אנו לא מבזבזים זמן ומספקים תוצאות והתחייבות.

אם העתיד חשוב לכם, אם הקריירה, הפרנסה, המשפחה והילדים שלכם עלולים להיחשף למידע שלילי – אל תישארו פסיביים כי אסור לכם!

נ.ב

למה לדחות למחר מה שאפשר לעשות עכשיו. הרימו טלפון, צרו קשר… ותנו לנו להפתיע אתכם.

מומחה לניהול מוניטין

ניהול פרופיל דיגיטלי

ניהול פרופיל דיגיטלי מאפשרת לשלוט על תוצאות חיפוש במנועי החיפוש ומאפשרת לנהל טוב יותר את התדמית ברשת ואת המוניטין. רונן הלל הוא מומחה ניהול מוניטין

קרא עוד »

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

ניהול מוניטין בעלי עסקים - גוגל יור ניים

מומחה ניהול מוניטין – google your name

ניהול מוניטין מקוון דורש מיומנויות רבות ולקבלת תוצאות אפקטיביות מומלץ להיעזר במומחה ניהול מוניטין. קיימת השפעה רבה לתוצאות החיפוש בגוגל. התוצאות משפיעות על החלטות רבות

מומחה לניהול מוניטין

ניהול פרופיל דיגיטלי

ניהול פרופיל דיגיטלי מאפשרת לשלוט על תוצאות חיפוש במנועי החיפוש ומאפשרת לנהל טוב יותר את התדמית ברשת ואת המוניטין. רונן הלל הוא מומחה ניהול מוניטין

ניהול מוניטין בתקופת הקורונה

לנראות הדיגיטלית של איש עסק, ברנד או חברה חשיבות עצומה במיוחד בתקופת ההתמודדות עם נגיף הקורונה. לניהול מוניטין בתקופת הקורונה השפעה עצומה על כוונות הקנייה

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!