איך לא להופיע לראיון עבודה

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

אם יש לך ראיון עבודה, פגישה חשובה, פרזנטציה שחיכית לה הרבה זמן, כדאי וראוי שתשקיע בהופעה שלך. אם אתם נכשלים בראיונות עבודה כי התדמית שלכם בגוגל נפגעה, אנחנו כאן לתקן המצב.

כתב : רונן הלל יחסי ציבור
אם יש לך ראיון עבודה, פגישה חשובה, פרזנטציה שחיכית לה הרבה זמן, כדאי וראוי שתשקיע בהופעה שלך. אומרים שהבגד עושה את האדם… אפשר לומר שבמקרים מסוימים התשובה היא חיובית. הנה דוגמה לאך לא להופיע לפגישה חשובה, איך לא להופיע לבית משפט ואיך לא להופיע לראיון עבודה או פגישה עסקית. הדוגמאות הנ”ל מבטאות יחסי ציבור שליליים לאדם ולמה שהוא מייצג…
הכדורגלן ליאור רפאלוב, שנכלל בסגל נבחרת ישראל ומשחק השנה בבלגיה בקבוצת קלאב ברוז’, הופיע לדיון משמעתי שנערך לו במכנסיים קצרים וספג נזיפה מיו”ר ההתאחדות הבלגית שהסביר כי הופעתו המרושלת מול גוף רשמי חרגה מהקוד האתי, מה שאינו מקובל בבלגיה.
אגב, אם דיברנו על כדורגל, גם מאמן נבחרת ישראל לואיס פרננדז חרג מהכללים האתיים של קוד הלבוש והופיע לתדרוך של מאמני ליגת העל בכפכפים. דבר שבהחלט לא מקובל ועד היום לא ישכחו לו את זה.
לכן, אם אתם לפני ראיון עבודה או פגישה עסקית חשובה, חשוב מאד שתקפידו על הופעה והתנהלות מקצועית.

התלבשו באופן מכובד, הגיעו מכובדים, הקפידו על צחצוח נעליים, היו קשובים ומנומסים, דברו בשפה תקנית ותחייכו. בהצלחה.

ואם במקרה הגעתם לראיון עבודה ואתם לא מבינים למה לא  התקבלתם כדאי שתגוללו את השם שלכם בגוגדל. יכול להיות שתמצאו שם תוצאות שליליות ותכנים משמיצים שהמעסיקים הפוטנציאלים שלכם יכולים לגלות. אם אתם סובלים מתדמית רעה ומודעים לעניין, אנחנו כאן כדי לעזור לכם לייצר כתבות חיוביות, לנקות את הכתבות הרעות והשליליות ולהציג אתכם באור חיובי בגוגל.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

ניהול מוניטין בעלי עסקים - גוגל יור ניים

מומחה ניהול מוניטין – google your name

ניהול מוניטין מקוון דורש מיומנויות רבות ולקבלת תוצאות אפקטיביות מומלץ להיעזר במומחה ניהול מוניטין. קיימת השפעה רבה לתוצאות החיפוש בגוגל. התוצאות משפיעות על החלטות רבות

מומחה לניהול מוניטין

ניהול פרופיל דיגיטלי

ניהול פרופיל דיגיטלי מאפשרת לשלוט על תוצאות חיפוש במנועי החיפוש ומאפשרת לנהל טוב יותר את התדמית ברשת ואת המוניטין. רונן הלל הוא מומחה ניהול מוניטין

ניהול מוניטין בתקופת הקורונה

לנראות הדיגיטלית של איש עסק, ברנד או חברה חשיבות עצומה במיוחד בתקופת ההתמודדות עם נגיף הקורונה. לניהול מוניטין בתקופת הקורונה השפעה עצומה על כוונות הקנייה

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!