איך לא להופיע לראיון עבודה

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

אם יש לך ראיון עבודה, פגישה חשובה, פרזנטציה שחיכית לה הרבה זמן, כדאי וראוי שתשקיע בהופעה שלך. אם אתם נכשלים בראיונות עבודה כי התדמית שלכם בגוגל נפגעה, אנחנו כאן לתקן המצב.

כתב : רונן הלל יחסי ציבור
אם יש לך ראיון עבודה, פגישה חשובה, פרזנטציה שחיכית לה הרבה זמן, כדאי וראוי שתשקיע בהופעה שלך. אומרים שהבגד עושה את האדם… אפשר לומר שבמקרים מסוימים התשובה היא חיובית. הנה דוגמה לאך לא להופיע לפגישה חשובה, איך לא להופיע לבית משפט ואיך לא להופיע לראיון עבודה או פגישה עסקית. הדוגמאות הנ”ל מבטאות יחסי ציבור שליליים לאדם ולמה שהוא מייצג…
הכדורגלן ליאור רפאלוב, שנכלל בסגל נבחרת ישראל ומשחק השנה בבלגיה בקבוצת קלאב ברוז’, הופיע לדיון משמעתי שנערך לו במכנסיים קצרים וספג נזיפה מיו”ר ההתאחדות הבלגית שהסביר כי הופעתו המרושלת מול גוף רשמי חרגה מהקוד האתי, מה שאינו מקובל בבלגיה.
אגב, אם דיברנו על כדורגל, גם מאמן נבחרת ישראל לואיס פרננדז חרג מהכללים האתיים של קוד הלבוש והופיע לתדרוך של מאמני ליגת העל בכפכפים. דבר שבהחלט לא מקובל ועד היום לא ישכחו לו את זה.
לכן, אם אתם לפני ראיון עבודה או פגישה עסקית חשובה, חשוב מאד שתקפידו על הופעה והתנהלות מקצועית.

התלבשו באופן מכובד, הגיעו מכובדים, הקפידו על צחצוח נעליים, היו קשובים ומנומסים, דברו בשפה תקנית ותחייכו. בהצלחה.

ואם במקרה הגעתם לראיון עבודה ואתם לא מבינים למה לא  התקבלתם כדאי שתגוללו את השם שלכם בגוגדל. יכול להיות שתמצאו שם תוצאות שליליות ותכנים משמיצים שהמעסיקים הפוטנציאלים שלכם יכולים לגלות. אם אתם סובלים מתדמית רעה ומודעים לעניין, אנחנו כאן כדי לעזור לכם לייצר כתבות חיוביות, לנקות את הכתבות הרעות והשליליות ולהציג אתכם באור חיובי בגוגל.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!