הסרת תוצאות שליליות בגוגל

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים מהודעות לעיתונות של רשויות המס, בתי המשפט והמשטרה ומאידך התפתחה תופעה של פרסומים באתרים שונים שנועדו לשרת אינטרסים, להפעיל לחלץ ולייצר בולטות בגוגל.

מומחה לניהול מוניטין

שימוש חכם באמצעי התקשורת נתפס כבעל ערך רב העשוי להשפיע על היבטים שונים הנוגעים לתדמית וכסף. כתבות, פסקי דין, דיונים משפטיים, ביקורות, פשיטות ומעצרים מהווים “לחם” עבור התקשרות ובחלק מהמקרים מדובר במידע בעל עניין ציבורי. מאידך לא מעט פרסומים נגועים בשיקולים של מערכות שונות וגורמים לנזקים ומשברים לאנשים פרטיים ולעסקים.

השאלה מה נכון לפרסם בתקשורת ואיך להציג את הדברים פתוחה ואינה חד משמעית. המרווח הזה שבין המותר לאסור ובין הלבן לשחור יוצר עיוותים ומעורר לא מעט סימני שאלה ומעל לכל אלה ניצבת גוגל ומנועי החיפוש שבאמצעותם גורלם של אנשים פרטיים, בעלי מקצועות חופשיים וחברות נחרץ.

לגוגל כוח עצום וכתבות בגוגל עשויות לקבל משנה תוקף וחשיבות אם האינדוקס של מנוע החיפוש מוביל לעמוד הראשון. בדרך זו עסקים ובעלי מקצועות חופשיים עשויים לזכות בכבוד, תהילה, פרסום, חשיפה וגם הרבה מאד כסף והשפעה בשל פרסומים חיוביים, מפרגנים וממליצים אך מאידך מידע שלילי ברשת עלול להיות “סוף חשבון” לבעלי מקצוע, שכירים ועצמאים ובעצם לכל אחד.

לצורך המחשת הדברים והעיוותים הנגרמים בגוגל נציג מספר דוגמאות:

בעל מקצוע חופשי שכל חייב שמר על החוק, שילם מיסים בזמן והתנהג למופת וחיי חיים שלווים מבלי שבנה לעצמו נכסים דיגיטליים, עלול למצוא את עצמו ביום בהיר עם עשרות כתבות שליליות בגוגל בגלל עבירת תנועה, סכסוך שכנים או מצוקה כלכלית.

בעלת מקצוע חופשי עלולה להפסיד את פרנסתה למשך שנים בשל חשדות לאי סדרים שטרם הוכחו.

בעל משרה ציבורית עלול למצוא את עצמו מפוטר בשל האשמות חסרות שחר.

איש משפחה עלול לפרק את התא המשפחתי ולהתגרש בשל מידע ברשת.

בעל עסק עלול למצוא את עצמו ללא לקוחות ובלי פרנסה, תוך שהוא מתמודד עם שקרים או ביקורות שליליות שהועלו נגדו על ידי מתחרים.

אדם שעבר עבירות צאוורון לבן עלול להתבייש לקחת את ילדיו לבית הספר ולא לצאת מהבית בשל עבירת מס או חוסר הבנה.

ויש עוד אלפי סיטואציות כמו פושעים לשעבר או אסירים או עבריינים שסגרו פרק אחד בחיים, שילמו את המחיר לחברה וריצו את עונשם אך בפועל בגוגל שמם הושחר לתמיד ואין מי שיעזור להם לפתוח דף נקי וחדש.

ומאידך יש גם מקרים קיצוניים אחרים בהם אנשים שביצעו עבירות חמורות מאד ממשיכים לתפקד כרגיל כי עמוד התוצאות שלהם בגוגל נקי. אנשים אלה, שהם לצורך ההמחשה יכולים להיות נוכלים, רמאים, גנבים ומטרידנים למיניהם, אבל בגלל שעמוד התוצאות שלהם בגוגל נקי, הם זוכים ל”הגנה”. מצב זה נתפס “לא הגיוני” ומחדד עוד יותר את הצורך שיש להגן ולשמור על האנשים הרגילים שנפגעו מפרסומים שליליים בגוגל.

אנו כאן, מציעים עזרה ראשונה ודחופה לכל מי שנפגע על ידי הפרסומים השליליים בגוגל ומעוניין להסיר את המידע השלילי מהרשת או להדחיקו לעמודים פנימיים.

השירות שלו מוניטין נט – ניהול מוניטין בגוגל – נועד לשרת את כל אלה שנפגעו מתוכן פוגעני, מידע לא ראוי ופרטים רגישים שמופיעים ברשת וגורמים לנזק.

לקבלת השירות, ניתן לפנות אל רונן הלל, מומחה ניהול מוניטין, ולשכור את שירותיו כדי לבחון דרכים להסרת מידע שלילי מגוגל ובכך לייצר הגנה על שמכם, כי אין דבר יותר חשוב ממנו!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

ניהול מוניטין בעלי עסקים - גוגל יור ניים

מומחה ניהול מוניטין – google your name

ניהול מוניטין מקוון דורש מיומנויות רבות ולקבלת תוצאות אפקטיביות מומלץ להיעזר במומחה ניהול מוניטין. קיימת השפעה רבה לתוצאות החיפוש בגוגל. התוצאות משפיעות על החלטות רבות

מומחה לניהול מוניטין

ניהול פרופיל דיגיטלי

ניהול פרופיל דיגיטלי מאפשרת לשלוט על תוצאות חיפוש במנועי החיפוש ומאפשרת לנהל טוב יותר את התדמית ברשת ואת המוניטין. רונן הלל הוא מומחה ניהול מוניטין

ניהול מוניטין בתקופת הקורונה

לנראות הדיגיטלית של איש עסק, ברנד או חברה חשיבות עצומה במיוחד בתקופת ההתמודדות עם נגיף הקורונה. לניהול מוניטין בתקופת הקורונה השפעה עצומה על כוונות הקנייה

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!