הסרת תוצאות שליליות בגוגל

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

הורדת כתבות

הורדת כתבות הורדת כתבות מהאינטרנט – אם יש כתבות ישנות

הסרת כתבות

הסרת כתבה שלילית באינטרנט – הסרת כתבות שליליות –  גלו

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים מהודעות לעיתונות של רשויות המס, בתי המשפט והמשטרה ומאידך התפתחה תופעה של פרסומים באתרים שונים שנועדו לשרת אינטרסים, להפעיל לחלץ ולייצר בולטות בגוגל.

מומחה לניהול מוניטין

שימוש חכם באמצעי התקשורת נתפס כבעל ערך רב העשוי להשפיע על היבטים שונים הנוגעים לתדמית וכסף. כתבות, פסקי דין, דיונים משפטיים, ביקורות, פשיטות ומעצרים מהווים “לחם” עבור התקשרות ובחלק מהמקרים מדובר במידע בעל עניין ציבורי. מאידך לא מעט פרסומים נגועים בשיקולים של מערכות שונות וגורמים לנזקים ומשברים לאנשים פרטיים ולעסקים.

השאלה מה נכון לפרסם בתקשורת ואיך להציג את הדברים פתוחה ואינה חד משמעית. המרווח הזה שבין המותר לאסור ובין הלבן לשחור יוצר עיוותים ומעורר לא מעט סימני שאלה ומעל לכל אלה ניצבת גוגל ומנועי החיפוש שבאמצעותם גורלם של אנשים פרטיים, בעלי מקצועות חופשיים וחברות נחרץ.

לגוגל כוח עצום וכתבות בגוגל עשויות לקבל משנה תוקף וחשיבות אם האינדוקס של מנוע החיפוש מוביל לעמוד הראשון. בדרך זו עסקים ובעלי מקצועות חופשיים עשויים לזכות בכבוד, תהילה, פרסום, חשיפה וגם הרבה מאד כסף והשפעה בשל פרסומים חיוביים, מפרגנים וממליצים אך מאידך מידע שלילי ברשת עלול להיות “סוף חשבון” לבעלי מקצוע, שכירים ועצמאים ובעצם לכל אחד.

לצורך המחשת הדברים והעיוותים הנגרמים בגוגל נציג מספר דוגמאות:

בעל מקצוע חופשי שכל חייב שמר על החוק, שילם מיסים בזמן והתנהג למופת וחיי חיים שלווים מבלי שבנה לעצמו נכסים דיגיטליים, עלול למצוא את עצמו ביום בהיר עם עשרות כתבות שליליות בגוגל בגלל עבירת תנועה, סכסוך שכנים או מצוקה כלכלית.

בעלת מקצוע חופשי עלולה להפסיד את פרנסתה למשך שנים בשל חשדות לאי סדרים שטרם הוכחו.

בעל משרה ציבורית עלול למצוא את עצמו מפוטר בשל האשמות חסרות שחר.

איש משפחה עלול לפרק את התא המשפחתי ולהתגרש בשל מידע ברשת.

בעל עסק עלול למצוא את עצמו ללא לקוחות ובלי פרנסה, תוך שהוא מתמודד עם שקרים או ביקורות שליליות שהועלו נגדו על ידי מתחרים.

אדם שעבר עבירות צאוורון לבן עלול להתבייש לקחת את ילדיו לבית הספר ולא לצאת מהבית בשל עבירת מס או חוסר הבנה.

ויש עוד אלפי סיטואציות כמו פושעים לשעבר או אסירים או עבריינים שסגרו פרק אחד בחיים, שילמו את המחיר לחברה וריצו את עונשם אך בפועל בגוגל שמם הושחר לתמיד ואין מי שיעזור להם לפתוח דף נקי וחדש.

ומאידך יש גם מקרים קיצוניים אחרים בהם אנשים שביצעו עבירות חמורות מאד ממשיכים לתפקד כרגיל כי עמוד התוצאות שלהם בגוגל נקי. אנשים אלה, שהם לצורך ההמחשה יכולים להיות נוכלים, רמאים, גנבים ומטרידנים למיניהם, אבל בגלל שעמוד התוצאות שלהם בגוגל נקי, הם זוכים ל”הגנה”. מצב זה נתפס “לא הגיוני” ומחדד עוד יותר את הצורך שיש להגן ולשמור על האנשים הרגילים שנפגעו מפרסומים שליליים בגוגל.

אנו כאן, מציעים עזרה ראשונה ודחופה לכל מי שנפגע על ידי הפרסומים השליליים בגוגל ומעוניין להסיר את המידע השלילי מהרשת או להדחיקו לעמודים פנימיים.

השירות שלו מוניטין נט – ניהול מוניטין בגוגל – נועד לשרת את כל אלה שנפגעו מתוכן פוגעני, מידע לא ראוי ופרטים רגישים שמופיעים ברשת וגורמים לנזק.

לקבלת השירות, ניתן לפנות אל רונן הלל, מומחה ניהול מוניטין, ולשכור את שירותיו כדי לבחון דרכים להסרת מידע שלילי מגוגל ובכך לייצר הגנה על שמכם, כי אין דבר יותר חשוב ממנו!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
Facebook
Twitter
LinkedIn

כתבות חשובות

אל תתנו לגוגל לקבוע מה יחשבו עליכם - google your name עוזרים להגן על שמו הטוב של אדם או עסק בתוצאות החיפוש בגוגל ולסייע בכל מקרה של תוכן פוגעני

מחיקת עבר פלילי מהאינטרנט

התמודדות עם עבר פלילי קשה ומייסרת. לעיתים היא נמשכת הרבה מעבר לתקופת המשפט, ריצוי הדין, המאסר ותקופת העונש. מחיקת עבר פלילי מהאינטרנט/מחיקת עבר פלילי מגוגל

הורדת כתבות

הורדת כתבות הורדת כתבות מהאינטרנט – אם יש כתבות ישנות בכל מיני אתרים, פורומים, קבוצות, מסמכים וכדומה שמפריעים לך וחושפים מידע אישי רגיש – אנחנו

דרך פשוטה לנקות תוכן שלילי

אם השאיפה שלך להגיע לעמוד תוצאות נקי בגוגל ואם כיום התוצאות רחוקות מהציפיות שלך – נראה שאתה זקוק לעזרה של מקצוען בניהול מוניטין בגוגל! אז

משכנתא

מחיקה של כתבה מהאינטרנט

מחיקה של כתבה מהאינטרנט – הנה הפתרון שלך!!! פגיעה במוניטין מחייבת תגובה וטיפול, בדיוק כמו קבלת ליווי משפטי או רפואי במקרה של צורך. כך גם

הסרת כתבות

הסרת כתבה שלילית באינטרנט – הסרת כתבות שליליות –  גלו את השיטה המנצחת להעלים מידע שלילי מהרשת גוגל מוצף בכתבות שלילות. אם אחת מהן או

כתבות חשובות

הורדת כתבות

הורדת כתבות הורדת כתבות מהאינטרנט – אם יש כתבות ישנות

הסרת כתבות

הסרת כתבה שלילית באינטרנט – הסרת כתבות שליליות –  גלו

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!