המוניטין שלך ברשת – טוֹב שֵׁם מִשֶּׁמֶן טוֹב

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

בקוהלת פרק ז’ פסוק א’ מצוין כי “טוֹב שֵׁם, מִשֶּׁמֶן טוֹב; וְיוֹם הַמָּוֶת, מִיּוֹם הִוָּלְדוֹ”. הפירוש לכך הוא שבעצם אין דבר יותר חשוב משמו הטוב של האדם. אם פגעו בשם שלך ולכלכו עלייו לנו הפתרון. אנחנו מומחים במחיקת כתבות שליליות ובהדחקת מאמרים וידיעות.

כתב : רונן הלל משרד יחסי ציבור

בקוהלת פרק ז’ פסוק א’ מצוין כי “טוֹב שֵׁם, מִשֶּׁמֶן טוֹב; וְיוֹם הַמָּוֶת, מִיּוֹם הִוָּלְדוֹ”. הפירוש לכך הוא שבעצם אין דבר יותר חשוב משמו הטוב של האדם. כלומר, המוניטין שלו, התדמית שהוא יצר בעיני חבריו והסביבה ומה שחושבים עליו הם בעצם הנכסים היקרים מכל עושר.

בעידן האינטרנט, מנועי החיפוש וניהול התדמית ברשתות החברתיות, לשם שלכם יש משמעות רבה מאד וכל מה שנכתב או מיוחס לכם ברשת מקושר לזהות המקוונת שלכם. קוראים לזה תדמית מקוונת או ניהול תדמית ברשת.

בגוגל השיקו פלטפורמה חדשה google.com/dashboard שתאפשר לכם לבחון כיצד אתם מוצגים באינטרנט, כך שתוכלו לראות את המידע האישי המופיע עליכם כפי שהוא חשוף לעיני כל.

שירות זה מוצא לבעלי חשבון GMAIL ולבעלי חשבונות בגוגל וכך תוכלו לגלות איזה מידע אישי חשוף עליכם ברשת לכלל הגולשים, מה כתבו עליכם ועוד.

עוד מציע השירות של גוגל מידע הקשור לניהול השם שלכם ברשת וזה כולל טיפים להסרת כתבות שליליות ולהורדת תכנים לא רצויים מגוגל, עצות לניהול התדמית והזהות שלכם ברשת וגם דרכים לעקוב אחרי המוניטין שלכם כפי שהוא מוצג באינטרנט.

למידע נוסף על ניהול תדמית ברשת, לקבלת שירות של הדחקת אזכורים שליליים בגוגל ולגיוס מומחה לניהול זהות מקוונת, ניתן לפנות ולתאם פגישה.

 

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

ניהול מוניטין בעלי עסקים - גוגל יור ניים

מומחה ניהול מוניטין – google your name

ניהול מוניטין מקוון דורש מיומנויות רבות ולקבלת תוצאות אפקטיביות מומלץ להיעזר במומחה ניהול מוניטין. קיימת השפעה רבה לתוצאות החיפוש בגוגל. התוצאות משפיעות על החלטות רבות

מומחה לניהול מוניטין

ניהול פרופיל דיגיטלי

ניהול פרופיל דיגיטלי מאפשרת לשלוט על תוצאות חיפוש במנועי החיפוש ומאפשרת לנהל טוב יותר את התדמית ברשת ואת המוניטין. רונן הלל הוא מומחה ניהול מוניטין

ניהול מוניטין בתקופת הקורונה

לנראות הדיגיטלית של איש עסק, ברנד או חברה חשיבות עצומה במיוחד בתקופת ההתמודדות עם נגיף הקורונה. לניהול מוניטין בתקופת הקורונה השפעה עצומה על כוונות הקנייה

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!