בקוהלת פרק ז’ פסוק א’ מצוין כי “טוֹב שֵׁם, מִשֶּׁמֶן טוֹב; וְיוֹם הַמָּוֶת, מִיּוֹם הִוָּלְדוֹ”. הפירוש לכך הוא שבעצם אין דבר יותר חשוב משמו הטוב של האדם. אם פגעו בשם שלך ולכלכו עלייו לנו הפתרון. אנחנו מומחים במחיקת כתבות שליליות ובהדחקת מאמרים וידיעות.

כתב : רונן הלל משרד יחסי ציבור

בקוהלת פרק ז’ פסוק א’ מצוין כי “טוֹב שֵׁם, מִשֶּׁמֶן טוֹב; וְיוֹם הַמָּוֶת, מִיּוֹם הִוָּלְדוֹ”. הפירוש לכך הוא שבעצם אין דבר יותר חשוב משמו הטוב של האדם. כלומר, המוניטין שלו, התדמית שהוא יצר בעיני חבריו והסביבה ומה שחושבים עליו הם בעצם הנכסים היקרים מכל עושר.

בעידן האינטרנט, מנועי החיפוש וניהול התדמית ברשתות החברתיות, לשם שלכם יש משמעות רבה מאד וכל מה שנכתב או מיוחס לכם ברשת מקושר לזהות המקוונת שלכם. קוראים לזה תדמית מקוונת או ניהול תדמית ברשת.

בגוגל השיקו פלטפורמה חדשה google.com/dashboard שתאפשר לכם לבחון כיצד אתם מוצגים באינטרנט, כך שתוכלו לראות את המידע האישי המופיע עליכם כפי שהוא חשוף לעיני כל.

שירות זה מוצא לבעלי חשבון GMAIL ולבעלי חשבונות בגוגל וכך תוכלו לגלות איזה מידע אישי חשוף עליכם ברשת לכלל הגולשים, מה כתבו עליכם ועוד.

עוד מציע השירות של גוגל מידע הקשור לניהול השם שלכם ברשת וזה כולל טיפים להסרת כתבות שליליות ולהורדת תכנים לא רצויים מגוגל, עצות לניהול התדמית והזהות שלכם ברשת וגם דרכים לעקוב אחרי המוניטין שלכם כפי שהוא מוצג באינטרנט.

למידע נוסף על ניהול תדמית ברשת, לקבלת שירות של הדחקת אזכורים שליליים בגוגל ולגיוס מומחה לניהול זהות מקוונת, ניתן לפנות ולתאם פגישה.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 2 =