המוניטין שלך ברשת – טוֹב שֵׁם מִשֶּׁמֶן טוֹב

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

בקוהלת פרק ז’ פסוק א’ מצוין כי “טוֹב שֵׁם, מִשֶּׁמֶן טוֹב; וְיוֹם הַמָּוֶת, מִיּוֹם הִוָּלְדוֹ”. הפירוש לכך הוא שבעצם אין דבר יותר חשוב משמו הטוב של האדם. אם פגעו בשם שלך ולכלכו עלייו לנו הפתרון. אנחנו מומחים במחיקת כתבות שליליות ובהדחקת מאמרים וידיעות.

כתב : רונן הלל משרד יחסי ציבור

בקוהלת פרק ז’ פסוק א’ מצוין כי “טוֹב שֵׁם, מִשֶּׁמֶן טוֹב; וְיוֹם הַמָּוֶת, מִיּוֹם הִוָּלְדוֹ”. הפירוש לכך הוא שבעצם אין דבר יותר חשוב משמו הטוב של האדם. כלומר, המוניטין שלו, התדמית שהוא יצר בעיני חבריו והסביבה ומה שחושבים עליו הם בעצם הנכסים היקרים מכל עושר.

בעידן האינטרנט, מנועי החיפוש וניהול התדמית ברשתות החברתיות, לשם שלכם יש משמעות רבה מאד וכל מה שנכתב או מיוחס לכם ברשת מקושר לזהות המקוונת שלכם. קוראים לזה תדמית מקוונת או ניהול תדמית ברשת.

בגוגל השיקו פלטפורמה חדשה google.com/dashboard שתאפשר לכם לבחון כיצד אתם מוצגים באינטרנט, כך שתוכלו לראות את המידע האישי המופיע עליכם כפי שהוא חשוף לעיני כל.

שירות זה מוצא לבעלי חשבון GMAIL ולבעלי חשבונות בגוגל וכך תוכלו לגלות איזה מידע אישי חשוף עליכם ברשת לכלל הגולשים, מה כתבו עליכם ועוד.

עוד מציע השירות של גוגל מידע הקשור לניהול השם שלכם ברשת וזה כולל טיפים להסרת כתבות שליליות ולהורדת תכנים לא רצויים מגוגל, עצות לניהול התדמית והזהות שלכם ברשת וגם דרכים לעקוב אחרי המוניטין שלכם כפי שהוא מוצג באינטרנט.

למידע נוסף על ניהול תדמית ברשת, לקבלת שירות של הדחקת אזכורים שליליים בגוגל ולגיוס מומחה לניהול זהות מקוונת, ניתן לפנות ולתאם פגישה.

 

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!