איך להסיר שיימינג מגוגל

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

קידום אתרים

קידום אתרים קידום אתרים אורגני בגוגל – הכירו את השיטות

הורדת כתבות

הורדת כתבות הורדת כתבות מהאינטרנט – אם יש כתבות ישנות

חידושים במאבק בשיימינג

רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים בגוגל?

בתקופה האחרונה כמעט כל עסק, מותג, בעל מקצוע חופשי או חברה נופלים קורבן לשיימינג עצבני ברשת. הנה כמה דוגמאות לשיימינג שניתן למצוא בקלות ברשת ולשלם עליו מחיר יקר:

התור במרפאת השיניים ארוך מידי  הלקוח הממורמר שולף את הסמארט פון ומפרסם ביקורת עוקצנית.

הקפה הוגש עם חלב קר במקום חלב חם – הלקוחה העצבנית רותחת ובוחנת אפשרות לספר לכל העולם ואישתו על המחדל החמור ומפרסמת זאת ברשת החברתית.

איך להסיר פסקי דין מגוגל

נקלעת למחלוקת משפטית והסכסוך קיבל פרסום באינטרנט – הזדמנות נהדרת לכל הקנאים והמתחרים להעלות תגובות אנונימיות חסרות טעם כדי לנעוץ את הסכין בבטן הרכה.

אתה עורך דין מצליח עם רקורד מוכח אבל הלקוח שלך חשב שתוציא אותו זכאי מתיק בלתי אפשרי – גם כאן המחיר שגבית עלול להיות כסף קטן מול היכולות של הלקוח וחבריו להשחיר את שמך ברשת.

מה עושים במקרים כאלה?

פונים אלינו, שוכרים את שירותיו ונעזרים ביכולות מתקדמות של שליטה במידע ובטכנולוגיה כדי לייצר הזדמנויות חדשות להסרת תכנים שליליים.

התוצאה שניתן לקבל – עמוד תוצאות גוגל נקי או עם מינימום תוצאות שליליות + איזון נכון שמצליח למנן את התכנים הפוגעניים.

שחיתויות, הונאות ועבירות צווארון לבן

שיימינג יכול לקבל ביטוי גם במקרים בהם שמכם נקרש לעבירות, שחיתויות, הונאות או עבירות צווארון לבן. בדרך כלל “גיבורי המקלדת” נוהגים להגיב בזריזות עוד לפני שהאשמות הופכות לעובדות. כך יוצא שכל חשוד הוא מורשע בפוטנציה וכל עציר הוא בגדר אסיר.

השיטות המקדמות של ניהול מוניטין מאפשרות לצאת למאבק כנגד שיימינג ברשת וכנגד גוזמאות, חצאי אמיתות, פגיעות מכוונות או נקמנות. אם מצאתם ששמכם נפגע בגוגל – אל תהססו לקבל ייעוץ ממומחה ניהול מוניטין שייתן חוות דעת מקצועית ויוכל להעריך את מידת הנזק ומה דרוש כדי להסירו לאלתר.

האם נכון להחליף שם במידה ושמך הושחר בגוגל?

האמונה הבסיסית שלי היא לעזור לכל אדם שזקוק לעזרה. גם מי שחטא, פשע ונענש הוא אדם וגם לו מגיעה הזדמנות שנייה להתחתן, לעבוד, לחזור לחיק משפחתו ולהתחיל חיים חדשים עם פרנסה בכבוד.

במקרים מסוימים אנשים סבורים ששינוי שמם עשוי לנקות אותם מפרשיות עבר. במקרים בודדים פתרון זה בהחלט יעיל אך במקרים רבים הבינה המלאכותית של גוגל והיכולות של אנשים לנקום, ללכלך ולפגוע מונעות את האפשרות לפתוח דף חדש. כאן הפתרון הוא סיוע דחוף של מומחה גוגל לניהול מוניטין שיכול לראות את התמונה הכוללת ולהביא לכך שהבעיה תיפתר גם בלי שתשקלו לשנות את שמכם!

מה אפשר לעשות כנגד סרטונים פוגעניים?

סרטון פוגעני יכול להיות סרטון המביא מידע מביך, משפיל, פוגעני או אינטרסנטי הגורם נזק לאדם או גוף. כיום קל מאד להעלות לרשת סרטונים מכל סוג אך קשה להעלים תכנים שכאלה המהווים שיימינג נלוז.

עסקים רבים מתקשים להרים כיום ראש בשל סרטונים מהעבר הרחוק המופיעים ברשת. אנשים פרטיים חוששים לפתוח יוטיוב או לגלוש באינטרנט מחשש לחשיפה מביכה.

כדי להתמודד עם תופעות אלה ראוי לקבל ייעוץ ממומחה ניהול מוניטין וגם כאן ניתן להילחם בתופעה במסגרת החוק או באמצעים טכנולוגיים/דיגיטליים מתקדמים ויצירתיים.

הראש היהודי ממציא פטנטים

שמי רונן הלל ואני המומחה לענייני גוגל וניהול מוניטין. אני מזמין אתכם לקבל ייעוץ וחוות דעת להתמודדות עם מבוכות אינטרנטיות ותכנים לא ראויים. אני מזמין אתכם לשכור את שירותי כדי להסיר מידע מגוגל ולבנות היררכיה נכונה של כתבות, מידע ופרסומים אודותיכם. מוזמנים ליצור קשר מיד עכשיו לנייד הפרטי שלי 0522508109 או באמצעות טופס יצירת הקשר הנמצא באתר.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
Facebook
Twitter
LinkedIn

כתבות חשובות

אל תתנו לגוגל לקבוע מה יחשבו עליכם - google your name עוזרים להגן על שמו הטוב של אדם או עסק בתוצאות החיפוש בגוגל ולסייע בכל מקרה של תוכן פוגעני

איך לשפר את המוניטין באמצעות יוטיוב

שימוש ביוטיוב לצורך בניית מוניטין חיובי באו ללמוד כיצד לשפר את המוניטין האישי או העסקי באמצעות שימוש מושכל בסרטוני יוטיוב יוטיוב הוא אחד מהכלים הפופולאריים

מומחים להלוואות ופיננסים

ניהול מוניטין למגזר החרדי

ניהול מוניטין למגזר החרדי ניהול מוניטין למגזר החרדי – האינטרנט מטריד את המגזר החרדי, במיוחד שהוא כולל מידע רגיש, מסמכים משפטיים וכתבות. רבנים, אברכים, תלמידי

קידום אתרים

קידום אתרים קידום אתרים אורגני בגוגל – הכירו את השיטות המתקדמות ביותר לקידום אתרים באינטרנט ובגוגל שלום, כאן רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל.

אל תתנו לגוגל לקבוע מה יחשבו עליכם - google your name עוזרים להגן על שמו הטוב של אדם או עסק בתוצאות החיפוש בגוגל ולסייע בכל מקרה של תוכן פוגעני

מחיקת עבר פלילי מהאינטרנט

התמודדות עם עבר פלילי קשה ומייסרת. לעיתים היא נמשכת הרבה מעבר לתקופת המשפט, ריצוי הדין, המאסר ותקופת העונש. מחיקת עבר פלילי מהאינטרנט/מחיקת עבר פלילי מגוגל

הורדת כתבות

הורדת כתבות הורדת כתבות מהאינטרנט – אם יש כתבות ישנות בכל מיני אתרים, פורומים, קבוצות, מסמכים וכדומה שמפריעים לך וחושפים מידע אישי רגיש – אנחנו

כתבות חשובות

קידום אתרים

קידום אתרים קידום אתרים אורגני בגוגל – הכירו את השיטות

הורדת כתבות

הורדת כתבות הורדת כתבות מהאינטרנט – אם יש כתבות ישנות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!