התקשר עכשיו לקבלת ייעוץ חינם
למחיקת כתבות מגוגל, הסרת מידע שלילי וניהול מוניטין התקשרו עכשיו או מלאו את הטופס משמאל - כי רק איתנו פותחים דף נקי ב-google
חייגו: 052-2508109
חייגו: 052-2508109

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג

רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים בגוגל?

בתקופה האחרונה כמעט כל עסק, מותג, בעל מקצוע חופשי או חברה נופלים קורבן לשיימינג עצבני ברשת. הנה כמה דוגמאות לשיימינג שניתן למצוא בקלות ברשת ולשלם עליו מחיר יקר:

התור במרפאת השיניים ארוך מידי  הלקוח הממורמר שולף את הסמארט פון ומפרסם ביקורת עוקצנית.

הקפה הוגש עם חלב קר במקום חלב חם – הלקוחה העצבנית רותחת ובוחנת אפשרות לספר לכל העולם ואישתו על המחדל החמור ומפרסמת זאת ברשת החברתית.

איך להסיר פסקי דין מגוגל

נקלעת למחלוקת משפטית והסכסוך קיבל פרסום באינטרנט – הזדמנות נהדרת לכל הקנאים והמתחרים להעלות תגובות אנונימיות חסרות טעם כדי לנעוץ את הסכין בבטן הרכה.

אתה עורך דין מצליח עם רקורד מוכח אבל הלקוח שלך חשב שתוציא אותו זכאי מתיק בלתי אפשרי – גם כאן המחיר שגבית עלול להיות כסף קטן מול היכולות של הלקוח וחבריו להשחיר את שמך ברשת.

מה עושים במקרים כאלה?

פונים אלינו, שוכרים את שירותיו ונעזרים ביכולות מתקדמות של שליטה במידע ובטכנולוגיה כדי לייצר הזדמנויות חדשות להסרת תכנים שליליים.

התוצאה שניתן לקבל – עמוד תוצאות גוגל נקי או עם מינימום תוצאות שליליות + איזון נכון שמצליח למנן את התכנים הפוגעניים.

שחיתויות, הונאות ועבירות צווארון לבן

שיימינג יכול לקבל ביטוי גם במקרים בהם שמכם נקרש לעבירות, שחיתויות, הונאות או עבירות צווארון לבן. בדרך כלל “גיבורי המקלדת” נוהגים להגיב בזריזות עוד לפני שהאשמות הופכות לעובדות. כך יוצא שכל חשוד הוא מורשע בפוטנציה וכל עציר הוא בגדר אסיר.

השיטות המקדמות של ניהול מוניטין מאפשרות לצאת למאבק כנגד שיימינג ברשת וכנגד גוזמאות, חצאי אמיתות, פגיעות מכוונות או נקמנות. אם מצאתם ששמכם נפגע בגוגל – אל תהססו לקבל ייעוץ ממומחה ניהול מוניטין שייתן חוות דעת מקצועית ויוכל להעריך את מידת הנזק ומה דרוש כדי להסירו לאלתר.

האם נכון להחליף שם במידה ושמך הושחר בגוגל?

האמונה הבסיסית שלי היא לעזור לכל אדם שזקוק לעזרה. גם מי שחטא, פשע ונענש הוא אדם וגם לו מגיעה הזדמנות שנייה להתחתן, לעבוד, לחזור לחיק משפחתו ולהתחיל חיים חדשים עם פרנסה בכבוד.

במקרים מסוימים אנשים סבורים ששינוי שמם עשוי לנקות אותם מפרשיות עבר. במקרים בודדים פתרון זה בהחלט יעיל אך במקרים רבים הבינה המלאכותית של גוגל והיכולות של אנשים לנקום, ללכלך ולפגוע מונעות את האפשרות לפתוח דף חדש. כאן הפתרון הוא סיוע דחוף של מומחה גוגל לניהול מוניטין שיכול לראות את התמונה הכוללת ולהביא לכך שהבעיה תיפתר גם בלי שתשקלו לשנות את שמכם!

מה אפשר לעשות כנגד סרטונים פוגעניים?

סרטון פוגעני יכול להיות סרטון המביא מידע מביך, משפיל, פוגעני או אינטרסנטי הגורם נזק לאדם או גוף. כיום קל מאד להעלות לרשת סרטונים מכל סוג אך קשה להעלים תכנים שכאלה המהווים שיימינג נלוז.

עסקים רבים מתקשים להרים כיום ראש בשל סרטונים מהעבר הרחוק המופיעים ברשת. אנשים פרטיים חוששים לפתוח יוטיוב או לגלוש באינטרנט מחשש לחשיפה מביכה.

כדי להתמודד עם תופעות אלה ראוי לקבל ייעוץ ממומחה ניהול מוניטין וגם כאן ניתן להילחם בתופעה במסגרת החוק או באמצעים טכנולוגיים/דיגיטליים מתקדמים ויצירתיים.

הראש היהודי ממציא פטנטים

שמי רונן הלל ואני המומחה לענייני גוגל וניהול מוניטין. אני מזמין אתכם לקבל ייעוץ וחוות דעת להתמודדות עם מבוכות אינטרנטיות ותכנים לא ראויים. אני מזמין אתכם לשכור את שירותי כדי להסיר מידע מגוגל ולבנות היררכיה נכונה של כתבות, מידע ופרסומים אודותיכם. מוזמנים ליצור קשר מיד עכשיו לנייד הפרטי שלי 0522508109 או באמצעות טופס יצירת הקשר הנמצא באתר.

::
כל הזכויות שמורות ל -googleyourname . אין לעשות כל שימוש בתוכני האתר ללא אישור. .