מחיקת כתבות וביקורות על צימרים ובתי מלון

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

מחיקת כתבות וביקורות על צימרים ובתי מלון

הרבה מאד משפחות, קבוצות, אנשי עסקים ואנשים פרטיים נעזרים באינטרנט ובמנוע חיפוש גוגל כדי לקבל המלצות על צימרים, בתי מלון, בתי הארחה ונופשונים.

רוב העסקים מתחומי האירוח והמלונאות מנהלים אתרים באינטרנט, עמוד פייסבוק וגוגל עסקי. החשיפה הרחבה בגוגל והאפשרויות להעלות ולשתף תכנים מקלות מאד על כל אלה המעוניינים לפרסם ביקורות אוהדות או ביקורות שליליות

ביקורת שלילית על צימר, בית מלון או אטרקציה תיירותית עלולה לחסל את העסק ולהרחיק ממנו לקוחות פוטנציאלים. ואם השיווק שלכם נעשה דרך האינטרנט וגוגל – סביר להניח שתזרקו הרבה מאד כסף סתם כי הלקוחות לא יבואו.

איך מוחקים ביקורות שלילית על צימרים או בית מלון?

רבים וטובים נכשלים מידי יום בניהול התדמית ברשת לחברות ועסקים. אנו עושים זאת באופן קבוע מזה שנים וממזערים נזקים לחברות. אם העסק שלכם נפגע מביקורות של אורחים ומבקרים או מסתם משמיצים – פנו אלינו כדי שנבחן את הבעיה שלכם ונציע דרך לטיפול בבעיה ומחיקת התוצאות השליליות.

אנו מתמחים בהסרת ביקורות שליליות מעמודים עסקיים, הדחקת אזכורים שליליים, מחיקת טוקבקים משמיצים וטיפול בכתבות, ביקורות וחוות דעת שלילית החוצה את גבול הטעם הטוב וגורמת לכם נזק.

התקשרו עכשיו או מלאו פרטים בטופס הקשר וקבלו שירות מעולה!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!