מחיקת ביקורת שלילית

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

מחיקת ביקורות שליליות באינטרנט

אם אתם מחפשיט דרך להיפטר מהביקורות השליליות באינטרנט אתם עלולים להגיע לקבל כל מיני הבטחות להדחקה, להעברת טקסטים לעמוד שני בגוגל ולדחיקתן של התוצאות השליליות והביקורות הרעות למקום רחוק יותר ברשימת תוצאות החיפוש של גוגל – אבל אם זו לא התוצאה שאתם מחפשים יש לכם רק דרך אחת למחוק ביקורת שלילית מגוגל ולהסיר ביקורות שליליות רעות באינטרנט על עסקים, על העסק שלכם החנות שלכם, המזנון שלכם, המוסך, הבוטיק, המסעדה וכו’.

מחיקת ביקורת על עסק

מוניטין נט היא חברה שהספיקה לעזור להרבה מאד אנשים, עסקים וחברות שנקלעו למצוקה או למשבר בעקבות ביקורות שליליות באינטנרט. פנו אלינו לקבלת פתרון אחר, שונה וייחודי לבעיה שלכם.

כך מוחקים מידע שלילי מגוגל

אנו מוחקים מידע שלילי מגוגל וביקורות פוגעניות מהאינטרנט בדרך מקורית – דרך כזו שתעלים את האזכורים השליליים אחת ולתמיד מבלי שתצטרכו להסתפק בהבטחות להדחקה.

אצלנו אין אי אפשר – בהחלט ניתן למחוק ביקורות שליליות מהאינטרנט

אם אחרים אומרים לכם שאי אפשר למנוע הופעה של ביקורות שליליות בגוגל – אנו יודעים שהכל אפשרי וכל דבר ניתן לביצוע אם רק מאד רוצים, אם מחזיקים בטכנולוגיה המתאימה ואם יודעים בדיוק מהי הדרך להצלחה.

סובלים מביקורות שליליות בגוגל? פנו אלינו וקבלו פתרון מלא!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!