מחיקת ביקורות מזון ומשקאות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

מחיקת ביקורות ופרסומים שליליים בתחום המזון והמשקאות

סובלים מתדמית רעה בגוגל? המוצרים שלכם זכו לביקורות שליליות? התקשורת מדווחת על בעיות הקשורות למוצרי המזון או המשקאות שלכם? יצרנים, יבואנים, ספקים וחברות מתחום המזון והמשקאות -פנו אלינו לניהול משברים הקשורים למוניטין העסקי ולנראות של המותג שלכם ברשת.

אם אתם נמצאים במשבר או אחרי משבר וזקוקים למחיקת פרסומים שליליים, ביקורות שליליות, תגובות שליליות וכל תוכן שלילי ופוגעני כמו כותרות לא מחמיאות, משנה שגוי, כתבות אינטרסנטיות ומגמתיות – פנו אלינו כדי שנמחק וננקה לכם את גוגל.

אנו מטפלים בכל חברה ובכל מותג הסובל מתדמית שלילית בגוגל ומבקש עזרה.  אנו מודעים לנזקים העצומים העלולים להיגרם כתוצאה מאיזכור שלילי בגוגל ולכן אנו נלחמים בביקורות שליליות ברשת.

להסרה מהירה, הדחקה, ניקיון העמודים הראשונים ומחיקת ביקורות על העסק מגוגל — התקשרו עכשיו או מלאו פרטים בטופס הקשר.

אנו מטפלים בחברות ומותגים מהתחומים הבאים ויכולים לעזור גם לכם!

חברות אפיה ולחם, חברות העוסקות במוצרי מאפה ועוגות, עוגיות וופלים, קרקר וכו’. חברות מזון מתחום בשר ודגים, בקר ועוף. רשתות מזון מהיר, חברות ומוצרים כמו נקניק ופסטרמה, חטיפים ודגנים, ממרחים, דגנים, מוצרי בריאות, ממתקים, מחלבות, מוצרי חלב, סלטים, גבינות, גלידות, משקאות קלים, משקאות מוגזים משקאות אלכוהולים, יוגורט, מעדנים, יין,  שימורים, מזון קפוא, אוכל מוכן, מזון ארוז, חברות בישול ותבשילים, מוצרי שמן, רטבים ועוד.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!