מחיקת פסקי דין מהאינטרנט

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

מחיקת פסקי דין מהאינטרנט

מחיקת פסקי דין מהאינטרנט או במילים אחרות הסרת פסקי דין מהרשת היא פעולה שעשויה לשנות את מצב המוניטין מהקצה לקצה או להביא לשיפור של ממש בתוצאות החיפוש בגוגל.

מחיקת תוצאות מגוגל - רונן הלל מומחה לניהול מוניטין

אתר גוגל יור ניים  google your name מספק שירות של מחיקת פסקי דין מהאינטרנט ומחיקה של פסקי דין על שמכם ועל שם העסק שלכם ובכל לספק הגנה על שמכם באינטרנט.

אתרים רבים כמו תקדין,  רולינג, פסק דין, נבו, פסקים, פסיקה ועוד נוהגים לפרסם פסקי דין הלקוחים מהמאגרים של בתי המשפט ולעיתים גם להכין כתבות בנושא התביעה/פסק הדין.

מחיקת מידע משפטי מגוגל

גם עורכי דין נוהגים לשלב באתרים שלהם פסקים והחלטות בית משפט כדי לקדם את אתר האינטרנט שלהם אולם בפעולה זו הם מקדמים תכנים על חשבון כל אותם אנשים וחברות שנתבעו או מנהלים משפטים. פועל יוצא לכך הוא שנעשה שימוש לרעה בשמם לטובת קידום אתרים.

גוגל יור ניים מציעה שירות של להסיר את פסקי הדין והתביעות מהאתרים לצמיתות ולמחוק כל החלטה הנוגעת לכם.

אנו סבורים שאם אין צורך ששמכם יופיע במאגרי אינטרנט של פסקי דין אז ממש אין צורך לפגוע במוניטין הפרטי שלכם או במשפחה שלכם.

מחיקת פסקי דין מהאינטרנט מחיקת פסקי דין מהאינטרנט או במילים אחרות הסרת פסקי דין מהרשת היא פעולה שעשויה לשנות את מצב המוניטין מהקצה לקצה או להביא לשיפור של ממש בתוצאות החיפוש בגוגל. מחיקת תוצאות מגוגל - רונן הלל מומחה לניהול מוניטין אתר גוגל יור ניים google your name מספק שירות של מחיקת פסקי דין מהאינטרנט ומחיקה של פסקי דין על שמכם ועל שם העסק שלכם ובכל לספק הגנה על שמכם באינטרנט. אתרים רבים כמו תקדין, רולינג, פסק דין, נבו, פסקים, פסיקה ועוד נוהגים לפרסם פסקי דין הלקוחים מהמאגרים של בתי המשפט ולעיתים גם להכין כתבות בנושא התביעה/פסק הדין. מחיקת מידע משפטי מגוגל גם עורכי דין נוהגים לשלב באתרים שלהם פסקים והחלטות בית משפט כדי לקדם את אתר האינטרנט שלהם אולם בפעולה זו הם מקדמים תכנים על חשבון כל אותם אנשים וחברות שנתבעו או מנהלים משפטים. פועל יוצא לכך הוא שנעשה שימוש לרעה בשמם לטובת קידום אתרים. גוגל יור ניים מציעה שירות של להסיר את פסקי הדין והתביעות מהאתרים לצמיתות ולמחוק כל החלטה הנוגעת לכם. אנו סבורים שאם אין צורך ששמכם יופיע במאגרי אינטרנט של פסקי דין אז ממש אין צורך לפגוע במוניטין הפרטי שלכם. הערה חשובה בעניין מחיקת פסקי דין מגוגל לאחרונה צצו רבים המנסים להציע שירות של מחיקת פסקי דין מהאינטרנט. אנו רוצים להעלות כאן תמרור אזהרה כי לעיתים שירות זול עלול לעלות ביוקר. כמו כן כשמתחילים לבצע מחיקות באינטרנט יש לבצע אותן באופן מוחלט, כולל, ללא פספוסים וללא תקלות. בהזדמנות זו נציין כי לקוחות רבים שכבר התחילו תהליך של ניקוי פסקי דין ומחיקת פסקי דין מהאינטרנט אצל גורמים אחרים והתאכזבו -פנו אלינו לקבלת תיקונים והשלמות. אנו מצליחים למחוק הכל מגוגל כשמדובר בתכנים משפטיים ויוצא שאותם לקוחות שילמו פעמיים - בזמן יקר, בהתנהלות ובעיקר בכספם. אם אתם זקוקים למחיקת איזכורים שליליים בגוגל או למחיקת פסקי דין מהאינטרנט - ביחרו בדבר האמיתי = שירות גוגל יור ניים! לקבלת שירות הסרת שמות מגוגל, מחיקות אינטרנטיות, הסרת שמות וכתבות ממאגרים משפטיים ומחיקת תיק בית משפט מגוגל - מוזמנים לשכור את השירותים שלנו. ליצירת קשר מהיר יש למלא פרטים בטופס הנכון או להתקשר אלינו.

הערה חשובה בעניין מחיקת פסקי דין מגוגל

לאחרונה צצו רבים המנסים להציע שירות של מחיקת פסקי דין מהאינטרנט. אנו רוצים להעלות כאן תמרור אזהרה כי לעיתים שירות זול עלול לעלות ביוקר. כמו כן כשמתחילים לבצע מחיקות באינטרנט יש לבצע אותן באופן מוחלט, כולל, ללא פספוסים וללא תקלות.

בהזדמנות זו נציין כי לקוחות רבים שכבר התחילו תהליך של ניקוי פסקי דין ומחיקת פסקי דין מהאינטרנט אצל גורמים אחרים והתאכזבו -פנו אלינו לקבלת תיקונים והשלמות. אנו מצליחים למחוק הכל מגוגל כשמדובר בתכנים משפטיים ויוצא שאותם לקוחות שילמו פעמיים – בזמן יקר, בהתנהלות ובעיקר בכספם.

אם אתם זקוקים למחיקת איזכורים שליליים בגוגל או למחיקת פסקי דין מהאינטרנט – ביחרו בדבר האמיתי = שירות גוגל יור ניים!

לקבלת שירות הסרת שמות מגוגל, מחיקות אינטרנטיות, הסרת שמות וכתבות ממאגרים משפטיים ומחיקת תיק בית משפט מגוגל – מוזמנים לשכור את השירותים שלנו. ליצירת קשר מהיר יש למלא פרטים בטופס הנכון או להתקשר אלינו.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!