מוניטין שלילי

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

סובל מ-מוניטין שלילי? תפסיק לרחם על עצמך!

רוב האנשים הסובלים מתופעות של מוניטין שלילי בגוגל בוכים ומרחמים על עצמם. “לא מבין למה מלכלכלים עליי”, “למה זה הגיע לי”, “אני חייב לדעת מי מעלה נגדי כתבות שליליות”, “אין לי מה לעשות יותר כי כולם קוראים עליי בגוגל ולא לוקחים אותי לעבודה” וכך עוד ועוד תירוצים.

יש גם כאלה הסובלים ממוניטין שלילי אישי או מוניטין שלילי עסקי שאצלם גם הסביבה הקרובה מרימה גבה, מרכלת, מקשקשת ואפילו מרחמת. “תראו את המסכן הזה. לא להאמין מה כתוב עליו בגוגל”, האם האדם שאנו מכירים הוא באמת כמו שאומרים עליו באינטרנט?”, “מי ייקח אותו לעבודה את העבריין הזה” וכו’.

אם הגעת לנקודה בה החלטת שמספיק לך לסבול ושאתה רוצה שליטה על החיים שלך ושליטה על תוצאות החיפוש בגוגל – עלייך להפסיק להתנהג כמו פחדן. אין לך שום צורך יותר להתחבא, להתחפש ולהמציא תירוצים!

לפנייך רק פתרון אחד אמיתי, איכותי, חד משמעי – שכור עכשיו את השירותים של מומחה מוניטין של מוניטין נט כדי שימחק את המוניטין השלילי ויפתח לך הזדמנויות חדשות ודף נקי בגוגל.

מומחה לניהול מוניטין של מוניטין נט יעזור לך לקום על הרגליים ויסביר לך כי אין שום צורך לחכות לניסים או למשהו שישתנה מעצמו.

יש לך רק פתרון אחד – לשכור את השירותים של מוניטין נט!

ואם נעלבת ממה שכתבנו כאן במאמר הזה –סימן שנגענו לליבך ועכשיו זה זמן ההחלטות.

הגיע הזמן לנקות את גוגל ולצאת לדרך חדשה.

התקשר אלינו עכשיו/מלא פרטים ושכור את השירותים שלנו לניקוי גוגל ממוניטין שלילי.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!