מוניטין חיובי שנמחק

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

הורדת כתבות

הורדת כתבות הורדת כתבות מהאינטרנט – אם יש כתבות ישנות

הסרת כתבות

הסרת כתבה שלילית באינטרנט – הסרת כתבות שליליות –  גלו

מוניטין חיובי שנמחק – מהו עושים שכל מה שבנית לאורך שנים נמחק מגוגל?

תלונות על הטרדה מינית, פרשיות מהעבר, האשמות חסרות שחר, רעש תקשורתי מוגזם, טענות חסרות שחר עלולות להרוס ברגע אחד מוניטין שנבנה לאורך שנים ממש. ומה קורה למוניטין החיובי – הכל נמחק ונהרס….

מומחה לניהול מוניטין

האם התסריט הזה נשמע לך מוכר?  אם נפגעתם מביקורות שליליות? האם השם שלך נהרס בשל טעות רגעית? האם תוצאות החיפוש בגוגל פוגעות במוניטין ובשם שלך – יש מה לעשות ובשביל זה אנחנו קיימים!  google your name בניהולו של רונן הלל מתמחה בפתרונות לבעיות תדמית ברשת ובעיות הקשורות למוניטין האינטרנטי.  אנו מספקים שירות לחברות, עסקים, רשתות, אישי ציבור, אנשים פרטיים ולכל מי שרואה עצמו נפגע בשל פרסומים מטרידים. זקוקים לעזרה דחופה – פנו לרונן הלל ושכרו את השירותים לניהול מוניטין ברשת וטיפול במוניטין השלילי!

הסיפור של מורגן פרימן – דוגמה למוניטין שנמחק ונפגע

אם עד לאחרונה חיפשתם ברשת מידע אודות מורגן פרידמן בטח קוראים כי מדובר בבן למשפחה אפרו אמריקאית שעבר בילדותו מספר מקומות מגורים עד שהמשפחתו השתקעה בשיקגו, אילינוי. ומכאן הקריירה שלו פרחה ומה שנכתב עליו ברשת עד אז היו לרוב ביקורות אוהדות, מחמאות ותשבוחות למורגן פרידמן שנולד ב1 ביוני 1937 ונחשב לשחקן ובמאי קולנוע אמריקאי עטור פרסים, ביניהם פרס האוסקר היוקרתי, גלובוס הזהב, פרס גילדת שחקני המסך ועוד.

מחיקת מידע מגוגל לוגו

אבל המוניטין החיובי של מורגן פרידמן נמחק תוך זמן קצר בעקבות תלונות על הטרדה מינית שצצו בשבוע שעבר ברשת בעקבות תחקיר של רשת CNN. ומסתבר שהשמועות והכותרות שיצר התחקיר הביאו לכך שחברות ענק כמו פפסיקו, ויזה, מערכת התחבורה של ונקובר ועוד הודיעו כי ביטלו את ההתקשרויות המסחריות עימו ומפסיקה קמפיינים בהשתתפותו.

ההחלטה על השהיית הקמפיינים נבעה אך ורק בשל האשמות שהועלו כנגדו וזאת עוד לפני ששמעו את דבריו של פרידמן ואפילו לפני שהוגשה נגדו תלונה רשמית במשטרה או תביעה לבית המשפט.

רונן הלל תקשורת מוניטין ויחסי ציבור

פרידמן הגיב לטענות אלה כשביקש מהציבור הרחב והתקשורת שלא יתנו ל-80 שנות קריירה לרדת לטמיון. הוא התנצל בפני הנשים שהאשימו אותו בהתנהגות בלתי הולמת שכללה הטרדה מינית יומיים לאחר הפרסומים ואמר – “אין להשוות בין הטרדות מיניות למחמאות שלא הובנו”, אך כל אלה כבר חרצו את גורלו והשחירו את שמו.

במקרה של מורגן פרידמן נציין כי עוד היתה לו הזדמנות להגיב להאשמות החמורות גם אם המוניטין שלו נהרס אבל שאלת השאלות היא מה קורה במקרים כמו שלך, כמו של אדם רגיל שהוא לא מגה סטאר, סלבריטי או מפורסם, האם גם קולו נשמע? האם כל התוצאות בגוגל יישארו שחורות ורעות לנצח גם אם הוא בכלל לא אשם?

מחיקה מאתר אינטרנט - ניהול מוניטין ברשת האינטרנט

במקרים כאלה ואחרים בהם מנוצלים ידוענים לטובת יצירת תקשורת שלילית עויינת או במקרים בהם אנשים רגילים לגמרי נפגעים בגלל הפרסומים השליליים והאשמות שווא, יש הרבה מה לעשות ויש לפנות בדחיפות לרונן הלל ולשכור את שירותיו לניהול מוניטין בגוגל.

ניתן לטפל במוניטין השלילי גם שנים אחרי המקרה המצער אבל למה לחכות? התקשרו עכשיו וקבלו פתרון לכל סיטואציה.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
Facebook
Twitter
LinkedIn

כתבות חשובות

אל תתנו לגוגל לקבוע מה יחשבו עליכם - google your name עוזרים להגן על שמו הטוב של אדם או עסק בתוצאות החיפוש בגוגל ולסייע בכל מקרה של תוכן פוגעני

מחיקת עבר פלילי מהאינטרנט

התמודדות עם עבר פלילי קשה ומייסרת. לעיתים היא נמשכת הרבה מעבר לתקופת המשפט, ריצוי הדין, המאסר ותקופת העונש. מחיקת עבר פלילי מהאינטרנט/מחיקת עבר פלילי מגוגל

הורדת כתבות

הורדת כתבות הורדת כתבות מהאינטרנט – אם יש כתבות ישנות בכל מיני אתרים, פורומים, קבוצות, מסמכים וכדומה שמפריעים לך וחושפים מידע אישי רגיש – אנחנו

דרך פשוטה לנקות תוכן שלילי

אם השאיפה שלך להגיע לעמוד תוצאות נקי בגוגל ואם כיום התוצאות רחוקות מהציפיות שלך – נראה שאתה זקוק לעזרה של מקצוען בניהול מוניטין בגוגל! אז

משכנתא

מחיקה של כתבה מהאינטרנט

מחיקה של כתבה מהאינטרנט – הנה הפתרון שלך!!! פגיעה במוניטין מחייבת תגובה וטיפול, בדיוק כמו קבלת ליווי משפטי או רפואי במקרה של צורך. כך גם

הסרת כתבות

הסרת כתבה שלילית באינטרנט – הסרת כתבות שליליות –  גלו את השיטה המנצחת להעלים מידע שלילי מהרשת גוגל מוצף בכתבות שלילות. אם אחת מהן או

כתבות חשובות

הורדת כתבות

הורדת כתבות הורדת כתבות מהאינטרנט – אם יש כתבות ישנות

הסרת כתבות

הסרת כתבה שלילית באינטרנט – הסרת כתבות שליליות –  גלו

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!