מוניטין חיובי שנמחק – מהו עושים שכל מה שבנית לאורך שנים נמחק מגוגל?

תלונות על הטרדה מינית, פרשיות מהעבר, האשמות חסרות שחר, רעש תקשורתי מוגזם, טענות חסרות שחר עלולות להרוס ברגע אחד מוניטין שנבנה לאורך שנים ממש. ומה קורה למוניטין החיובי – הכל נמחק ונהרס….

מומחה לניהול מוניטין

האם התסריט הזה נשמע לך מוכר?  אם נפגעתם מביקורות שליליות? האם השם שלך נהרס בשל טעות רגעית? האם תוצאות החיפוש בגוגל פוגעות במוניטין ובשם שלך – יש מה לעשות ובשביל זה אנחנו קיימים!  google your name בניהולו של רונן הלל מתמחה בפתרונות לבעיות תדמית ברשת ובעיות הקשורות למוניטין האינטרנטי.  אנו מספקים שירות לחברות, עסקים, רשתות, אישי ציבור, אנשים פרטיים ולכל מי שרואה עצמו נפגע בשל פרסומים מטרידים. זקוקים לעזרה דחופה – פנו לרונן הלל ושכרו את השירותים לניהול מוניטין ברשת וטיפול במוניטין השלילי!

הסיפור של מורגן פרימן – דוגמה למוניטין שנמחק ונפגע

אם עד לאחרונה חיפשתם ברשת מידע אודות מורגן פרידמן בטח קוראים כי מדובר בבן למשפחה אפרו אמריקאית שעבר בילדותו מספר מקומות מגורים עד שהמשפחתו השתקעה בשיקגו, אילינוי. ומכאן הקריירה שלו פרחה ומה שנכתב עליו ברשת עד אז היו לרוב ביקורות אוהדות, מחמאות ותשבוחות למורגן פרידמן שנולד ב1 ביוני 1937 ונחשב לשחקן ובמאי קולנוע אמריקאי עטור פרסים, ביניהם פרס האוסקר היוקרתי, גלובוס הזהב, פרס גילדת שחקני המסך ועוד.

מחיקת מידע מגוגל לוגו

אבל המוניטין החיובי של מורגן פרידמן נמחק תוך זמן קצר בעקבות תלונות על הטרדה מינית שצצו בשבוע שעבר ברשת בעקבות תחקיר של רשת CNN. ומסתבר שהשמועות והכותרות שיצר התחקיר הביאו לכך שחברות ענק כמו פפסיקו, ויזה, מערכת התחבורה של ונקובר ועוד הודיעו כי ביטלו את ההתקשרויות המסחריות עימו ומפסיקה קמפיינים בהשתתפותו.

ההחלטה על השהיית הקמפיינים נבעה אך ורק בשל האשמות שהועלו כנגדו וזאת עוד לפני ששמעו את דבריו של פרידמן ואפילו לפני שהוגשה נגדו תלונה רשמית במשטרה או תביעה לבית המשפט.

רונן הלל תקשורת מוניטין ויחסי ציבור

פרידמן הגיב לטענות אלה כשביקש מהציבור הרחב והתקשורת שלא יתנו ל-80 שנות קריירה לרדת לטמיון. הוא התנצל בפני הנשים שהאשימו אותו בהתנהגות בלתי הולמת שכללה הטרדה מינית יומיים לאחר הפרסומים ואמר – “אין להשוות בין הטרדות מיניות למחמאות שלא הובנו”, אך כל אלה כבר חרצו את גורלו והשחירו את שמו.

במקרה של מורגן פרידמן נציין כי עוד היתה לו הזדמנות להגיב להאשמות החמורות גם אם המוניטין שלו נהרס אבל שאלת השאלות היא מה קורה במקרים כמו שלך, כמו של אדם רגיל שהוא לא מגה סטאר, סלבריטי או מפורסם, האם גם קולו נשמע? האם כל התוצאות בגוגל יישארו שחורות ורעות לנצח גם אם הוא בכלל לא אשם?

מחיקה מאתר אינטרנט - ניהול מוניטין ברשת האינטרנט

במקרים כאלה ואחרים בהם מנוצלים ידוענים לטובת יצירת תקשורת שלילית עויינת או במקרים בהם אנשים רגילים לגמרי נפגעים בגלל הפרסומים השליליים והאשמות שווא, יש הרבה מה לעשות ויש לפנות בדחיפות לרונן הלל ולשכור את שירותיו לניהול מוניטין בגוגל.

ניתן לטפל במוניטין השלילי גם שנים אחרי המקרה המצער אבל למה לחכות? התקשרו עכשיו וקבלו פתרון לכל סיטואציה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 8