100% אחריות על ניהול מוניטין!

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

בימים אלה, שלשם שלך באינטרנט חשיבות מכרעת על עבודה, פרנסה, יחסים, קריירה ומשפחה – אני מציע שירות ייחודי של 100% אחריות על ניהול מוניטין פרטי או עסקי.

ב-10 השנים האחרונות הוכחתי שוב ושוב כי השירותים שלי איכותיים, מקצועיים ויעילים. מחקתי אלפי מסמכים מהרשת, מאות רבות של פסקי דין, כתבות ודחקתי מאות רבות של תוצאות שליליות למקומות לא ריאליים.

רבים פונים אליי ומבקשים – רונן תן דוגמה להצלחות שלך, ללקוחות שלך ולשירותים המיוחדים שאתה יודע להעניק, אך לכולם אני עונה את אותה התשובה. אני אמנם יודע את העבודה שלי ובעל מאות רבות של סיפורי הצלחה אבל לעולם לא אחשוף שמות של לקוחות בין אם מדובר במנהלים בכירים, אישי ציבור, בכירים או אזרחים פשוטים. הדיסקרטיות חשובה לי מאד, הרבה יותר מפרסום אישי.

הנתון היחיד שאוכל לציין כאן הוא שאני מספק תוצאות. אני פותר בעיות של עבירות צאוורון לבן, מטפל בפרסומים שליליים הנוגעים לפלילים, מסיר מסמכים משפטיים הנוגעים לסכסוכים שונים ויודע לייצר תוצאות חיוביות מהירות וכאלה שנשארו לתמיד ברשת.

האחריות שאני מעניק ללקוחותיי היא המפתח להצלחה וזו הסיבה שכמעט בכל שבוע אני מקבל פניות וטלפונים מאנשים שהגיעו אליי בעקבות ממליצים. מבחינתי זה הדבר הטוב ביותר המוכיח את האמינות והמקצועיות שלי ואת האחריות והביטחון שאני מעניק ללקוחותיי.

למי שבכל זאת הגיע לכתבה זו ולא הגיע דרך המלצה אספר מעט פרטים על עצמי.

שמי רונן הלל, עדיין בעלים של משרד יחסי ציבור אבל עיקר העיסוק שלי הוא עזרה וניהול מוניטין.

הימים והלילות שלי מוקדשים ללקוחותיי, למשפחה ולילדיי – כל אחד בעיסוקיו.

היתרון שלי שאני יודע לייצר פתרונות מהירים לבעיות בארץ ובחו”ל. אני לא אוהב לבזבז זמן. אני מניע, עובד, יוזם, פועל, מנסה וגם מצליח להיות מקורי, יצירתי וחרוץ.

אם התדמית שלך נפגעה ברשת מכל סיבה שהיא ויש באפשרותייך לשכור את שירותיי הרי שעשית צעד וחצי בדרך להצלחה. מוזמנים ליצור איתי קשר. רונן הלל ניהול מוניטין 0522508109

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

מומחה לניהול מוניטין

ניהול מוניטין פרטי

איך למחוק מגוגל מידע שלילי הפוגע במוניטין הפרטי או העסקי? שלום לך, שמי רונן הלל והייעוד שלי הוא לעזור לכל מי שרואה עצמו נפגע כתוצאה

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!