איך להסיר כתבות שליליות מגוגל בדרך המהירה והטובה ביותר

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

הורדת כתבות

הורדת כתבות הורדת כתבות מהאינטרנט – אם יש כתבות ישנות

הסרת כתבות

הסרת כתבה שלילית באינטרנט – הסרת כתבות שליליות –  גלו

עולם העסקים והעולם האינטרנטי מושפע מאינטרסים, כולל כאלה שעלולים לפגוע בשמך הטוב, לפגוע בעסק שלך ולהרוס את כל מה שבנית לאורך החיים. השירות שלנו נועד לעזור לך להילחם בכתבות הפוגעניות ולהגן על שמך הטוב ברשת.

כתב : רונן הלל

להרבה מאד אנשים נגרם נזק תדמיתי, נזק כלכלי ואפילו נזק לחיי המשפחה במידה כותבים עליהם דברים רעים באינטרנט. למגמה הזו שייכים הרבה מאד מזיקים כמו כתבות שליליות, טוקבקים פוגעניים, תגובות אנונימיות שמטרתן לפגוע, בלוגים עם פרסומים שליליים, הודעות בפורומים כנגד אנשים, מותגים, שירותים ועוד ועוד דברים שליליים שפוגשים באינטרנט ובשורה התחתונה גורמים לאנשים נזקים עצומים.

אם פגעו בך ואתה חף מפשע. אם לכלכו עלייך ואין לך דרך או כלים למחוק את הכתבות השליליות ברשת, אנחנו נדאג לשמור על שמך הטוב ועל הצדק שלך.
מדובר כאן במלחמה על השם שלך והשירות שלנו יאפשר לך להתמודד מול התקשורת השלילית ולהגן על המוניטין שלך, כשהמטרה היא לנצח בקרב ולעמוד במטרות.

זה לא סוד שפרסומים רעים באינטרנט, כתבות שליליות, הודעות פוגעניות מזיקות והורסות את כל מה שאתם בונים. לעיתים כתבות שליליות יביאו לביטול הזמנות עבודה, ליצירת חרם צרכנים, ליצירת דעה על אנשים או שירותים או מותגים שגם לא מכירים.

חוקי האינטרנט כיום מאפשרים לגורמים שליליים ומזיקים להעלות תכנים פוגעניים ולהותיר אותך עירום וחסר הגנות. זה יכול להיות יריב עסקי, עובד שפוטר, חברים לשעבר או כל אחד שיש לו אינטרס לפגוע בך. אנחנו כאן כדי להגן על השם שלך במנועי החיפוש ובגוגל ולשלוט על הדברים שנכתבים בדרך הגונה, הגיונית ויעילה.

שיטות העבודה שלנו משלבות טכנולוגיה מתקדמת, הרבה מאד השקעה ועבודה של צוות מסור ומקצועי ובעיקר ראיה עין בעין בצדקת הדרך ובמקצועיות שלנו לספק תוצאות איכותיות בזמן הקצר ביותר.

קצב העבודה שלנו, הניסיון, הבנה והמקצועיות מעניקים לנו יתרון משמעותי בתחום ויש לנו כלים מצויינים להביא לך את התוצאות הטובות ביותר בפרק הזמן הקצר ביותר. כמה קצר? כל מקרה לגופו, וכל בעיה דורשת עבודה מאומצת וגיבוש תוכנית פעולה.

אם אתם זקוקים לשחקני נשמה בקרב על השם שלכם. התקשרו עכשיו והזמינו את השירות שלנו.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
Facebook
Twitter
LinkedIn

כתבות חשובות

אל תתנו לגוגל לקבוע מה יחשבו עליכם - google your name עוזרים להגן על שמו הטוב של אדם או עסק בתוצאות החיפוש בגוגל ולסייע בכל מקרה של תוכן פוגעני

מחיקת עבר פלילי מהאינטרנט

התמודדות עם עבר פלילי קשה ומייסרת. לעיתים היא נמשכת הרבה מעבר לתקופת המשפט, ריצוי הדין, המאסר ותקופת העונש. מחיקת עבר פלילי מהאינטרנט/מחיקת עבר פלילי מגוגל

הורדת כתבות

הורדת כתבות הורדת כתבות מהאינטרנט – אם יש כתבות ישנות בכל מיני אתרים, פורומים, קבוצות, מסמכים וכדומה שמפריעים לך וחושפים מידע אישי רגיש – אנחנו

דרך פשוטה לנקות תוכן שלילי

אם השאיפה שלך להגיע לעמוד תוצאות נקי בגוגל ואם כיום התוצאות רחוקות מהציפיות שלך – נראה שאתה זקוק לעזרה של מקצוען בניהול מוניטין בגוגל! אז

משכנתא

מחיקה של כתבה מהאינטרנט

מחיקה של כתבה מהאינטרנט – הנה הפתרון שלך!!! פגיעה במוניטין מחייבת תגובה וטיפול, בדיוק כמו קבלת ליווי משפטי או רפואי במקרה של צורך. כך גם

הסרת כתבות

הסרת כתבה שלילית באינטרנט – הסרת כתבות שליליות –  גלו את השיטה המנצחת להעלים מידע שלילי מהרשת גוגל מוצף בכתבות שלילות. אם אחת מהן או

כתבות חשובות

הורדת כתבות

הורדת כתבות הורדת כתבות מהאינטרנט – אם יש כתבות ישנות

הסרת כתבות

הסרת כתבה שלילית באינטרנט – הסרת כתבות שליליות –  גלו

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!