עולם העסקים והעולם האינטרנטי מושפע מאינטרסים, כולל כאלה שעלולים לפגוע בשמך הטוב, לפגוע בעסק שלך ולהרוס את כל מה שבנית לאורך החיים. השירות שלנו נועד לעזור לך להילחם בכתבות הפוגעניות ולהגן על שמך הטוב ברשת.

כתב : רונן הלל

להרבה מאד אנשים נגרם נזק תדמיתי, נזק כלכלי ואפילו נזק לחיי המשפחה במידה כותבים עליהם דברים רעים באינטרנט. למגמה הזו שייכים הרבה מאד מזיקים כמו כתבות שליליות, טוקבקים פוגעניים, תגובות אנונימיות שמטרתן לפגוע, בלוגים עם פרסומים שליליים, הודעות בפורומים כנגד אנשים, מותגים, שירותים ועוד ועוד דברים שליליים שפוגשים באינטרנט ובשורה התחתונה גורמים לאנשים נזקים עצומים.

אם פגעו בך ואתה חף מפשע. אם לכלכו עלייך ואין לך דרך או כלים למחוק את הכתבות השליליות ברשת, אנחנו נדאג לשמור על שמך הטוב ועל הצדק שלך.
מדובר כאן במלחמה על השם שלך והשירות שלנו יאפשר לך להתמודד מול התקשורת השלילית ולהגן על המוניטין שלך, כשהמטרה היא לנצח בקרב ולעמוד במטרות.

זה לא סוד שפרסומים רעים באינטרנט, כתבות שליליות, הודעות פוגעניות מזיקות והורסות את כל מה שאתם בונים. לעיתים כתבות שליליות יביאו לביטול הזמנות עבודה, ליצירת חרם צרכנים, ליצירת דעה על אנשים או שירותים או מותגים שגם לא מכירים.

חוקי האינטרנט כיום מאפשרים לגורמים שליליים ומזיקים להעלות תכנים פוגעניים ולהותיר אותך עירום וחסר הגנות. זה יכול להיות יריב עסקי, עובד שפוטר, חברים לשעבר או כל אחד שיש לו אינטרס לפגוע בך. אנחנו כאן כדי להגן על השם שלך במנועי החיפוש ובגוגל ולשלוט על הדברים שנכתבים בדרך הגונה, הגיונית ויעילה.

שיטות העבודה שלנו משלבות טכנולוגיה מתקדמת, הרבה מאד השקעה ועבודה של צוות מסור ומקצועי ובעיקר ראיה עין בעין בצדקת הדרך ובמקצועיות שלנו לספק תוצאות איכותיות בזמן הקצר ביותר.

קצב העבודה שלנו, הניסיון, הבנה והמקצועיות מעניקים לנו יתרון משמעותי בתחום ויש לנו כלים מצויינים להביא לך את התוצאות הטובות ביותר בפרק הזמן הקצר ביותר. כמה קצר? כל מקרה לגופו, וכל בעיה דורשת עבודה מאומצת וגיבוש תוכנית פעולה.

אם אתם זקוקים לשחקני נשמה בקרב על השם שלכם. התקשרו עכשיו והזמינו את השירות שלנו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 ÷ 23 =