התקשר עכשיו לקבלת ייעוץ חינם
למחיקת כתבות מגוגל, הסרת מידע שלילי וניהול מוניטין התקשרו עכשיו או מלאו את הטופס משמאל - כי רק איתנו פותחים דף נקי ב-google
חייגו: 052-2508109
חייגו: 052-2508109

כיצד לשלוט על תוצאות חיפוש גוגל

כיצד לשלוט על תוצאות חיפוש גוגל

אחד מהסודות הגדולים של גוגל הוא היכולת לשלוט על תוצאות החיפוש או במילים אחרות לדעת איך לחנך את גוגל. כאן רונן הלל, מומחה לניהול מוניטין עם למעלה משני עשורים ניסיון בגוגל ועם התמחות ממוקדת בניהול מוניטין של למעלה מעשור.

במהלך השנים פיתחתי טכניקות מתקדמות והשקעתי ימים ולילות בניסיון לפצח את הסודות של גוגל. מדובר באחת המערכות הגדולות והמורכבות ביותר בעולם בה מועסקים מיטב המוחות. עבורי זה תמיד היה אתגר ומעל לכל רצון עז לעזור לכל אלה שנפגעו מגוגל כתוצאה ממערכות הבינה המלאכותית, קביעת המיקומים וייחוס הכתבות והפרסומים.

בשנים האחרונות מתקבלת בגוגל תמונה לפיה הפרסומים השליליים מובלטים ומקבלים דירוגים גבוהים מאד ביחס למידע האמיתי, העכשווי או זה שאנשים עיצבו לעצמם במשך שנים.

כתוצאה מכך יוצא שיש כאלה שלמדו לעשות מינפולציות בתוצאות החיפוש של גוגל ולגרום לנזקים עצומים לחברות ולאנשים פרטיים. התפקיד שלי הוא לנסות לעזור לכל נפגעי גוגל לשפר את התמונה ואת התוצאות.

מוזמנים ליצור איתי קשר ולשכור את שירותי כדי להתמודד עם תוצאות שתרצו לחסום בגוגל, מידע שתרצו שיתחמק מעיני הקוראים או במקרים הפוכים בהם תקצו לדעת כיצד להגיע למקום הראשון בגוגל ואיך לקבוע את כללי המשחק.

גוגל לא מתכוונת לתקן את המצוקות של אנשים ועסקים בעולם שנפגעו מפרסומים שליליים. השירות שלנו נועד לעזור לכם להתקדם ולפתוח עמוד חדש ונקי ללא רבב וללא תוצאות שליליות בגוגל.

::
כל הזכויות שמורות ל -googleyourname . אין לעשות כל שימוש בתוכני האתר ללא אישור. .