כיצד לשלוט על תוצאות חיפוש גוגל

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

כיצד לשלוט על תוצאות חיפוש גוגל

אחד מהסודות הגדולים של גוגל הוא היכולת לשלוט על תוצאות החיפוש או במילים אחרות לדעת איך לחנך את גוגל. כאן רונן הלל, מומחה לניהול מוניטין עם למעלה משני עשורים ניסיון בגוגל ועם התמחות ממוקדת בניהול מוניטין של למעלה מעשור.

במהלך השנים פיתחתי טכניקות מתקדמות והשקעתי ימים ולילות בניסיון לפצח את הסודות של גוגל. מדובר באחת המערכות הגדולות והמורכבות ביותר בעולם בה מועסקים מיטב המוחות. עבורי זה תמיד היה אתגר ומעל לכל רצון עז לעזור לכל אלה שנפגעו מגוגל כתוצאה ממערכות הבינה המלאכותית, קביעת המיקומים וייחוס הכתבות והפרסומים.

בשנים האחרונות מתקבלת בגוגל תמונה לפיה הפרסומים השליליים מובלטים ומקבלים דירוגים גבוהים מאד ביחס למידע האמיתי, העכשווי או זה שאנשים עיצבו לעצמם במשך שנים.

כתוצאה מכך יוצא שיש כאלה שלמדו לעשות מינפולציות בתוצאות החיפוש של גוגל ולגרום לנזקים עצומים לחברות ולאנשים פרטיים. התפקיד שלי הוא לנסות לעזור לכל נפגעי גוגל לשפר את התמונה ואת התוצאות.

מוזמנים ליצור איתי קשר ולשכור את שירותי כדי להתמודד עם תוצאות שתרצו לחסום בגוגל, מידע שתרצו שיתחמק מעיני הקוראים או במקרים הפוכים בהם תקצו לדעת כיצד להגיע למקום הראשון בגוגל ואיך לקבוע את כללי המשחק.

גוגל לא מתכוונת לתקן את המצוקות של אנשים ועסקים בעולם שנפגעו מפרסומים שליליים. השירות שלנו נועד לעזור לכם להתקדם ולפתוח עמוד חדש ונקי ללא רבב וללא תוצאות שליליות בגוגל.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!