התקשר עכשיו לקבלת ייעוץ חינם
למחיקת כתבות מגוגל, הסרת מידע שלילי וניהול מוניטין התקשרו עכשיו או מלאו את הטופס משמאל - כי רק איתנו פותחים דף נקי ב-google
חייגו: 052-2508109
חייגו: 052-2508109

כיצד להיות ראשון בגוגל

כיצד להיות ראשון בגוגל

שמי רונן וכמומחה ניהול מוניטין ומומחה לתקשורת ואינטרנט אני רואה במקצוע שלי שליחות להעמיד את הידע והניסיון שלי לטובת חברות ועסקים ואנשים פרטיים הזקוקים לעזרה של מומחה ניהול מוניטין שיהיה הראשון במעלה.

אני לא אוהב לחלק לעצמי ציונים אבל עבור הלקוחות שלי המטרה שלי היא להיות הראשון בגוגל, להיות הראשון בשירות ולהיות הראשון במתן פתרונות יצירתיים שיחסלו את הבעיות אחת ולתמיד – והכוונה לבעיות הנוצרות כתוצאה מפרסומים שליליים בגוגל.

המערכות של גוגל בנויות כך שניתן לקדם תוצאות חיוביות או שליליות לטוב או לרע. אני כאן אך ורק לשירות הטובים ועזרת הנפגעים הזקוקים לבעל מקצוע מעולה שישתלט על התוצאות בגוגל ויצייר את התמונה האמיתית.

העזרה שלי לעסקים ואנשים פרטיים מתבצעת על פי מספר רב של פרמטרים ובהתאמה אישית לצרכים שלהם. יש כאלה שתוצאות החיפוש בגוגל הביאו לכך שהפסידו מאות מיליונים ומבקשים את עזרתי ומצד שני יש כאלה שמפסידים מיליונים בגלל שהתוצאות בגוגל לא משקפות את היכולות ואת התוכניות העסקיות שלהם. כדי לטפל במקרים מורכבים שכאלה אני כאן לשירותכם!

השירותים שלי מעולים גם במקרים בהם הלקוח מבקש למחוק מידע מהרשת מאחר והוא גורם לו לנזקים והפסדים בתחומים שונים החל מהתחום האישי ועד לרמה העסקית.

פגמים כאלה לא מסתדרים לבד והם נשארים לכל החיים ובגוגל הם נשארים לנצח. אני יודע לנצח וכבר הוכחתי שהשירות שלי אפקטיבי עבור הרבה מאד גופים, עסקים, מנהלים, אישי ציבור ואנשים פרטיים בכל מצב.

מוזמנים ליצור עימי קשר. דיסקרטיות מלאה מובטחת. שירות מעולה מתחייב כחלק מתודעת השירות שלנו והרצון לעזור גם לך!

::
כל הזכויות שמורות ל -googleyourname . אין לעשות כל שימוש בתוכני האתר ללא אישור. .