כיצד להיות ראשון בגוגל

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

כיצד להיות ראשון בגוגל

שמי רונן וכמומחה ניהול מוניטין ומומחה לתקשורת ואינטרנט אני רואה במקצוע שלי שליחות להעמיד את הידע והניסיון שלי לטובת חברות ועסקים ואנשים פרטיים הזקוקים לעזרה של מומחה ניהול מוניטין שיהיה הראשון במעלה.

אני לא אוהב לחלק לעצמי ציונים אבל עבור הלקוחות שלי המטרה שלי היא להיות הראשון בגוגל, להיות הראשון בשירות ולהיות הראשון במתן פתרונות יצירתיים שיחסלו את הבעיות אחת ולתמיד – והכוונה לבעיות הנוצרות כתוצאה מפרסומים שליליים בגוגל.

המערכות של גוגל בנויות כך שניתן לקדם תוצאות חיוביות או שליליות לטוב או לרע. אני כאן אך ורק לשירות הטובים ועזרת הנפגעים הזקוקים לבעל מקצוע מעולה שישתלט על התוצאות בגוגל ויצייר את התמונה האמיתית.

העזרה שלי לעסקים ואנשים פרטיים מתבצעת על פי מספר רב של פרמטרים ובהתאמה אישית לצרכים שלהם. יש כאלה שתוצאות החיפוש בגוגל הביאו לכך שהפסידו מאות מיליונים ומבקשים את עזרתי ומצד שני יש כאלה שמפסידים מיליונים בגלל שהתוצאות בגוגל לא משקפות את היכולות ואת התוכניות העסקיות שלהם. כדי לטפל במקרים מורכבים שכאלה אני כאן לשירותכם!

השירותים שלי מעולים גם במקרים בהם הלקוח מבקש למחוק מידע מהרשת מאחר והוא גורם לו לנזקים והפסדים בתחומים שונים החל מהתחום האישי ועד לרמה העסקית.

פגמים כאלה לא מסתדרים לבד והם נשארים לכל החיים ובגוגל הם נשארים לנצח. אני יודע לנצח וכבר הוכחתי שהשירות שלי אפקטיבי עבור הרבה מאד גופים, עסקים, מנהלים, אישי ציבור ואנשים פרטיים בכל מצב.

מוזמנים ליצור עימי קשר. דיסקרטיות מלאה מובטחת. שירות מעולה מתחייב כחלק מתודעת השירות שלנו והרצון לעזור גם לך!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!