הסרת תוצאות מגוגל

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

הסרת תוצאות מגוגל

ניקוי מוניטין מקצועי‏ זו העבודה שלנו והמומחיות שלנו. למעלה מ-20 שנה אנו מובילים את התחום לניהול מוניטין בגוגל ולניקוי מוניטין ברשת וכל מה שקשור לבקשות מיוחדות להסרת תוצאות ואזכורים שליליים.

הסרת תוצאות שליליות מגוגל – תוך חודש תקבלו עמוד גוגל נקי

עד לאחרונה פעלנו באופן מוחלט מתחת לקו ולקוחות הגיעו מפה לאוזן. כיום, בשל הדרישה הרבה החלטנו לאפשר גם לכם להכיר את השירותים שלנו ולהיעזר ביכולות המיוחדות שלנו להסרת תוצאות שליליות מגוגל.

הסרת תוצאות מגוגל – התחייבות לתוצאות

אנו מזמינים אתכם לפגישה ללא התחייבות, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון הנייד או באימייל ולקבל ייעוץ חינם ועזרה ראשונה בכל הקשור להסרת תוצאות מגוגל. במידה ותרצו לשכור את השירותים שלנו תקבלו הבטחה לעמידה ביעדים ובמטרות תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה לאורך כל תהליך לפתיחת עמוד גוגל נקי והסרת תוצאות מביכות.

בשעה שאחרים מציעים שיטות עקיפות להתמודדות עם בעיות המוניטין בגוגל או שמדברים על תהליכים שלא ניתנים ליישום – אנו מבטיחים ומקיימים ומעמידים לבחירתם מספר מסלולים לקבלת התוצאה הטובה ביותר להתמודדות עם מוניטין שלילי, פרסומים רעים ותכנים משפטיים/כלכליים/חברתיים עם תכנים פוגעניים.

השירות שלנו כולל הסרה מוחלטת של של פסקי דין ומסמכים משפטיים, מחיקה של כתבות שליליות ופתיחת עמוד חיפוש נקי בגוגל.

השירות שלנו פונה לעסקים, חברות, מותגים, בכירים, אישי ציבור, מפורסמים, בעלי עסקים, בעלי עבר וכל מי שנפגע כתוצאה מכתבות שליליות בגוגל.

צרו עימנו קשר וקבלו דף נקי בגוגל בכל הנוגע לתחומים של הסרת תוצאות מגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, איך למחוק תוצאות חיפוש בגוגל, הסרת שמי מגוגל, מחיקת מידע מהאינטרנט, הסרת תוכן פוגעני מגוגל, הסרת תוכן מיושן, איך מוחקים מגוגל ועוד.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!