התקשר עכשיו לקבלת ייעוץ חינם
למחיקת כתבות מגוגל, הסרת מידע שלילי וניהול מוניטין התקשרו עכשיו או מלאו את הטופס משמאל - כי רק איתנו פותחים דף נקי ב-google
חייגו: 052-2508109
חייגו: 052-2508109

נעצרת או נחקרת – כך שתוודא שהפרסומים השליליים לא יופיעו בגוגל

מחיקת כתבות על מעצרים, הסרת כתבות על חקירות, מחיקת כתבות על תיקים פליליים והסרת מסמכים משפטיים

אם נעצרת בעבר או נחקרת על ידי המשטרה או רשויות החוק או המיסים – אין סיבה שהפרסומים השליליים יופיעו בראש החדשות בגוגל ובראש תוצאותת החיפוש. אנו באתר גוגל יור ניים נלחמים במידע שלילי שגורם נזק לאנשים פרטיים, אנשי ציבור, סמנכ”לים, מנכ”לים ועוד. אנו גם עוזרים לאנשים פרטיים מכל מעמד ומכל מקום בארץ – המחפשים פתרונות יצירתיים למחיקת מידע שלילי מגוגל.

הנניסיון שלנו מלמד שיש לא מעט אנשים שנפגעים בגוגל שלא בצדק ויש עוד יותר אנשים שטעו ומחפשים לצאת לדרך חדשה אך לא יכולים בשל הפרסומים השליליים אודותיים ברשת.

לא קל למצוא עבודה, להתחיל בזוגיות או לגדל ילדים ומשפחה כשיש נגדך תיקים בבית המשפט ויש לך קופים על הכתף שמפריעים לך להתנהל. כוונתינו כאן לאותם פרסומים וכתבות שיצרו נזק בעבר וממשיכות לפגוע ולהרוס ולגרום לנזק.

אנחנו כאן עושים את הבלתי אפשרי ויודעים להתמודד עם סוגים שונים של קמפיינים שליליים וכתבות גרועות המופיעות ברשת.

אנחנו מצליחים לעזור לאנשים שהם נפגעי גוגל והרשתות החברתיות ופותחים עבורם דף חדש.

הפעילות שלנו לאורך השנים סייעה להרבה מאד חברות ואנשים לזכות בחיים שלווים ובחיי משפחה נעימים. הודות למאמצים שלנו הוקמו משפחות ואנשים שעד לאחרונה סבלו מביטול עסקאות בשל המידע הניבזי המופיע עליהם בגוגל – הצליחו לחזור למעגל הפרנסה ולהרוויח את שכרם בדרך הטובה והנעימה ביותר.

אם אתם רואים עצמכם כנפגעי הפרסומים השלילייים הללו – דעו שיש פתרון ודעו שרק אנחנו יכולים באמת לפתור את הבעיה.

לקבלת מוצא אמיתי, חכם ויעיל להתמודדות על הפרסומים השליליים ברשת – מוזמנים ליצור קשרא עכשיו!

::
כל הזכויות שמורות ל -googleyourname . אין לעשות כל שימוש בתוכני האתר ללא אישור. .