איך להוריד כתבות שליליות ולנקות את התדמית בגוגל?

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

ungoogle

אחד מהדברים הכי מטרידים, פוגעים וגורמים נזק זה כאשר כותבים

כתבות חשובות

האם בדקת לאחרונה מה קורה שמקלידים את השם שלך בגוגל? אני בטוח שעשית את זה ובטח גילית כתבות ואזכורים שאהבת ואולי גם מצאת אזכורים שליליים שמכתימים את שמך…

כתב : רונן הלל יחסי ציבור

שמכתימים את שמך…

היום גוגל זו הבמה המרכזית, מנוע החיפוש שעקף בסיבוב את כל המתחרים ושם מעוצבת התדמית שלך. אם פעם כתבו עלייך ביקורת שלילית, אם יש לך “מתחרים” או אויבים שמכפישים את השם שלך, אם הגישו נגדך תביעה משפטית או שנתת שירות לא טוב, אתה בבעיה תדמית קשה בגוגל והוטל עלייך כתם שיישאר נצחי ברשת האינטרנט.

אישי ציבור רבים, מנהלים של חברות ובעלי עסקים רבים מתמודדים עם תלונות וביקורות קשות שמופיעות בגוגל ופוגעות בשם ובמותג שלהם.

האם ניתן להסיר כתבות שליליות מגוגל? איך מדחיקים אזכורים שליליים, איך מנהלים תדמית באינטרנט? לכל השאלות האלה תשובות ופתרונות שיעזרו לכל בעל מקצוע חופשי, בעל עסק, מנהל או איש ציבור.
משרד יחסי ציבור רונן הלל אשר זכה ב-3 השנים האחרונות בפרס האריה השואג על מצוינות בתחום יחסי הציבור, הינו משרד מתמחה בראייה שיווקית, בבניית מוניטין לעסקים ובמינוף חברות באמצעות יחסי ציבור. המשרד מתמחה במיתוג אישי, בליווי תקשורתי למנהלים ובהדחקת כתבות שליליות בגוגל.

למשרד מחלקות מיוחדות ליחסי ציבור באינטרנט, מחלקה למיתוג אישי ומחלקה להדחקת אזכורים שליליים. הצטרפו עוד היום למעגל הלקוחות של רונן הלל והבטיחו לעצמכם יחסי ציבור עם תוצאות ותדמית חיובית.
לתיאום פגישה: 03-6855282

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!