התקשר עכשיו לקבלת ייעוץ חינם
למחיקת כתבות מגוגל, הסרת מידע שלילי וניהול מוניטין התקשרו עכשיו או מלאו את הטופס משמאל - כי רק איתנו פותחים דף נקי ב-google
חייגו: 052-2508109
חייגו: 052-2508109

דחיקת פרסומים שליליים

דחיקת פרסומים שליליים

בעל עסק, בעלת מקצוע חופשי, עורך דין, רואה חשבון, מנכ”ל או אישיות ציבורית – כל אחד זכאי לשם נקי בגוגל וכל אחד רשאי להגן על המוניטין שלו ברשת. השירות שלנו פונה לכו-לם. אנו מציעים ניהול מוניטין בגוגל המתבטא בביצוע דחיקת פרסומים שליליים, דחיקת מידע רגיש, הסרת מידע פוגעני וניקיון גוגל מתכנים לא רצויים.

השירות שלנו מבוסס על בדיקה מעמיקה אך מהירה, ניסיון רב שנים ועשרות רבות ואפילו מאות סיפורי הצלחה.

השאלה הגדולה שאנו שואלים בכל פעם את הלקוחות שלנו היא למה הם חיכו כל כך הרבה זמן, למה הפקירו את המוניטין שלהם למניפולציות זולות של מתחרים ושונאים ולמה הזניחו את מה שניתן היה לתקן לפני שנים רבות.

המוטו שלנו הוא לעזור לכולם. כל אחד רשאי להגנה מפני הכתבות השליליות בגוגל והודות לכך אנחנו לא רק דוחקים אלא גם מוחקים מגוגל הרבה מאד תכנים פוגעניים, מסמכים רגישים ומידע אישי.

כשאנו אומרים אנחנו עוזרים לכולם – הכוונה היא כמעט לכולם ומשמעות הדבר שרק במקרים קיצוניים ביותר אנו בוחרים לא להתערב ולא לעזור.

כמובן שהשירות שלנו בתשלום והוא לא זול אבל שווה כל תמורה כי אין דבר יותר יקר מהשם שלכם.

לכן, אצלנו נמצאים באותו המעמד ובאותה השורה גם פוליטיקאים בכירים, עורכי דין ומנהלים וגם אסירים, עצורים, בעלי עבר פלילי ובעלי תיקים במשטרה. אנו מסייעים גם לכל מי שרואה עצמו נפגע כתוצאה מעבירות מס שביצע ושילם על כך מחיר.

אנו לא עוזרים למי שאינו ראוי ואנו מתעקשים לברור את הלקוחות שלנו כדי לעזור ללקוחות הראויים ביותר.

לקבלת ייעוץ ומידע ניתן להתקשר בשעות המקובלות לנייד של רונן הלל מומחה גוגל ומומחה לניהול מוניטין .

המספר העומד לרשותכם הוא 0522508109

יש לכם אתגר בשבילנו, תיק קשה במיוחד או בעיה הדורשת טיפול אישי צמוד ביותר. יש לך פרטנר ראוי ומקצועי!

::
כל הזכויות שמורות ל -googleyourname . אין לעשות כל שימוש בתוכני האתר ללא אישור. .