איך לנקות את העמוד הראשון בגוגל

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

איך מעלימים את התוצאות המביכות בגוגל?

במאמר זה נדבר אליכם בגובה העיניים ונסביר לכם מה הדרך הטובה ביותר להתמודד עם מוניטין שלילי. כאן נסביר על איך לנקות את העמוד הראשון בגוגל. נענה על השאלה איך מעלימים את התוצאות המביכות בגוגל? נספר לכם היכן תמצאו טיפים טובים ביותר לקדם תוצאות חיפוש חיוביות, ובכלל נלמד אתכם איך לנקות חדשות רעות ולשפר כתבות חיוביות.

ראשית הנושא עליו אנחנו מדברים הוא ניהול מוניטין וכשמדברים על מוניטין מתייחסים ליהלום שבכתר ולנכס החשוב ביותר שיש לכם. ולכן כשאתם מבקשים לברר איך לנהל מוניטין באמצעות דחיקת תוצאות שליליות בגוגל או מנסים ללמוד למה חשוב לנקות את גוגל מכתבות פוגעניות – אנו נענה בקצרה וניתן את הטיפ החשוב ביותר.

כשיש לכם זבל בבית – אתם זורקים אותו לפח הקרוב. כשיש לכם בעיה במכונית אתם הולכים למוסך ואם הרכב שלכם נחשב ליקר ויוקרתי אתם הולכים למוסך שירות מומחה. ומה לגבי הבריאות שלכם – האם הייתם הולכים לרופא אנונימי שיטפל במחלות ובכאבים שלכם?

רונן הלל מומחיות בניהול קמפיינים בדיגיטל וניהול מוניטין

לכן, כשמדובר בניהול מוניטין הכתובת המומלצת היא רונן הלל – מומחה ניהול מוניטין עם וותק של 20 שנה ועם אלפי הצלחות ומאות רבות של לקוחות מרוצים.

רוצים לברר פרטים, לשאול, להשקיע בניקיון השם שלכם ברשת. תתחילו בטלפון פשוט לרונן הלל – מומחה מוניטין בכיר ומקצועי.

0522508109 או בפנייה באמצעות האתר.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

מומחה לניהול מוניטין

ניהול מוניטין פרטי

איך למחוק מגוגל מידע שלילי הפוגע במוניטין הפרטי או העסקי? שלום לך, שמי רונן הלל והייעוד שלי הוא לעזור לכל מי שרואה עצמו נפגע כתוצאה

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!