איך לטפל בפרסומים שליליים בגוגל ובפייסבוק

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

איך לטפל בפרסומים שליליים בגוגל ובפייסבוק

לא פשוט להתמודד עם פרסום שלילי בגוגל, תוכן פוגעני באינטרנט ושיימינג בפייסבוק – אבל אסור להרים ידיים ובהחלט לא מדובר בקרב אבוד!

גוגל יור ניים מציעה לכם אפשרות להוריד תכנים פוגעניים מגוגל ולהתמודד מול כל תוכן שלילי ברשת באמצעות שיטה מתודית הבטיחה תוצאות חיפוש נקיות.

ידוע כי כיום בשל חופש המידע וחופש הביטוי ברשת האינטרנט קל מאד להרוס, לפגוע וללכלך אבל לנו יש את כל היתרונות כדי לבנות לכל מי שנפגע מוניטין חיובי ובעיקר יש לנו יכולת להוריד מגוגל פרסומים שליליים, למחוק כתבות מהאינטרנט ולשנות את תוצאות החיפוש.

הדרך היעילה להתמודדות עם פרסומים שליליים בגוגל

פרסומים שליליים ניתן למצוא היום בכל חיפוש בגוגל ואם זה קשור אליכם ראוי שתבדקו את הנושא לעומק ותקבלו את הטיפול הטוב ביותר. אנו ננקה עבורכם פסקי דין, תביעות, האשמות, חשדות, כתמים, טוקבקים, כותרות רעות, תיאורים פוגעניים, אי דיוקים, טעויות שנמצאו בכתבות, מידע לא עדכני שעלה ברשת והאשמות של כל גוף נגדכם.

הסרת כתמים מהאינטרנט

גוגל יור ניים מתמחה בהסרת כתמים מהאינטרנט החל מרשתות חברתיות, אתרי חדשות, פייסבוק, גוגל, פורומים, אתרי קהילות, בלוגים ועוד.

פנו אלינו כדי שבשורה התחתונה תקבלו את התוצאה הטובה ביותר וגם תקבלו אחריות מלאה להסרה/ניקיון או הדחקה. כדאי מאד לפנות אלינו כי אנו אמינים, ישרים והוגנים. מדברים בגובה העיניים ועומדים אחרי ההבטחות שלנו מאחר ויש לנו שנים רבות של הצלחות וניסיון רב להשגת תוצאות חיפוש חיוביות ועמודים נקיים בגוגל.

בשורה התחתונה גם אם המשטרה פרסמה נגדכם חדשות, גם אם בית המשפט פרסם תביעה וגם אם עורכי דין אמרו עליכם דברים כאלה ואחרים – לכל אלה ועוד יש לנו פתרונות מעולים.

רוצים לשמוע עוד על התמודדות עם הסרת פרסומים משמיצים מגוגל? רוצים להוריד תוצאות חיפוש מביכות מגוגל? רוצים לשלוט עי תוצאות החיפוש בגוגל ולייצר תדמית חיובית, מוניטין טוב ולהסיר את הפרסומים המפריעים?

יש לכם כתובת – גוגל יור ניים. התקשרו עכשיו!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!