איך לטפל בפרסומים שליליים בגוגל ובפייסבוק

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

הסרת כתבות

הסרת כתבה שלילית באינטרנט – הסרת כתבות שליליות –  גלו

איך לטפל בפרסומים שליליים בגוגל ובפייסבוק

לא פשוט להתמודד עם פרסום שלילי בגוגל, תוכן פוגעני באינטרנט ושיימינג בפייסבוק – אבל אסור להרים ידיים ובהחלט לא מדובר בקרב אבוד!

גוגל יור ניים מציעה לכם אפשרות להוריד תכנים פוגעניים מגוגל ולהתמודד מול כל תוכן שלילי ברשת באמצעות שיטה מתודית הבטיחה תוצאות חיפוש נקיות.

ידוע כי כיום בשל חופש המידע וחופש הביטוי ברשת האינטרנט קל מאד להרוס, לפגוע וללכלך אבל לנו יש את כל היתרונות כדי לבנות לכל מי שנפגע מוניטין חיובי ובעיקר יש לנו יכולת להוריד מגוגל פרסומים שליליים, למחוק כתבות מהאינטרנט ולשנות את תוצאות החיפוש.

הדרך היעילה להתמודדות עם פרסומים שליליים בגוגל

פרסומים שליליים ניתן למצוא היום בכל חיפוש בגוגל ואם זה קשור אליכם ראוי שתבדקו את הנושא לעומק ותקבלו את הטיפול הטוב ביותר. אנו ננקה עבורכם פסקי דין, תביעות, האשמות, חשדות, כתמים, טוקבקים, כותרות רעות, תיאורים פוגעניים, אי דיוקים, טעויות שנמצאו בכתבות, מידע לא עדכני שעלה ברשת והאשמות של כל גוף נגדכם.

הסרת כתמים מהאינטרנט

גוגל יור ניים מתמחה בהסרת כתמים מהאינטרנט החל מרשתות חברתיות, אתרי חדשות, פייסבוק, גוגל, פורומים, אתרי קהילות, בלוגים ועוד.

פנו אלינו כדי שבשורה התחתונה תקבלו את התוצאה הטובה ביותר וגם תקבלו אחריות מלאה להסרה/ניקיון או הדחקה. כדאי מאד לפנות אלינו כי אנו אמינים, ישרים והוגנים. מדברים בגובה העיניים ועומדים אחרי ההבטחות שלנו מאחר ויש לנו שנים רבות של הצלחות וניסיון רב להשגת תוצאות חיפוש חיוביות ועמודים נקיים בגוגל.

בשורה התחתונה גם אם המשטרה פרסמה נגדכם חדשות, גם אם בית המשפט פרסם תביעה וגם אם עורכי דין אמרו עליכם דברים כאלה ואחרים – לכל אלה ועוד יש לנו פתרונות מעולים.

רוצים לשמוע עוד על התמודדות עם הסרת פרסומים משמיצים מגוגל? רוצים להוריד תוצאות חיפוש מביכות מגוגל? רוצים לשלוט עי תוצאות החיפוש בגוגל ולייצר תדמית חיובית, מוניטין טוב ולהסיר את הפרסומים המפריעים?

יש לכם כתובת – גוגל יור ניים. התקשרו עכשיו!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

משכנתא

מחיקה של כתבה מהאינטרנט

מחיקה של כתבה מהאינטרנט – הנה הפתרון שלך!!! פגיעה במוניטין מחייבת תגובה וטיפול, בדיוק כמו קבלת ליווי משפטי או רפואי במקרה של צורך. כך גם

הסרת כתבות

הסרת כתבה שלילית באינטרנט – הסרת כתבות שליליות –  גלו את השיטה המנצחת להעלים מידע שלילי מהרשת גוגל מוצף בכתבות שלילות. אם אחת מהן או

ניהול מוניטין בעלי עסקים - גוגל יור ניים

מומחה ניהול מוניטין – google your name

ניהול מוניטין מקוון דורש מיומנויות רבות ולקבלת תוצאות אפקטיביות מומלץ להיעזר במומחה ניהול מוניטין. קיימת השפעה רבה לתוצאות החיפוש בגוגל. התוצאות משפיעות על החלטות רבות

מומחה לניהול מוניטין

ניהול פרופיל דיגיטלי

ניהול פרופיל דיגיטלי מאפשרת לשלוט על תוצאות חיפוש במנועי החיפוש ומאפשרת לנהל טוב יותר את התדמית ברשת ואת המוניטין. רונן הלל הוא מומחה ניהול מוניטין

ניהול מוניטין בתקופת הקורונה

לנראות הדיגיטלית של איש עסק, ברנד או חברה חשיבות עצומה במיוחד בתקופת ההתמודדות עם נגיף הקורונה. לניהול מוניטין בתקופת הקורונה השפעה עצומה על כוונות הקנייה

כתבות חשובות

הסרת כתבות

הסרת כתבה שלילית באינטרנט – הסרת כתבות שליליות –  גלו

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!