איך להוריד תוכן מגוגל

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

ungoogle

אחד מהדברים הכי מטרידים, פוגעים וגורמים נזק זה כאשר כותבים

כתבות חשובות

הסרת כתבות

הסרת כתבה שלילית באינטרנט – הסרת כתבות שליליות –  גלו

איך להוריד תוכן מגוגל

הגולשים ב- Google שואלים לא פעם – איך להוריד תוכן מגוגל? איך לסדר תוצאות חיפוש? איך אפשר לקבוע מה יופיע בעמוד הראשון בגוגל?

תשובות לשאלות אלה ושאלות נוספות תצאו בשירות  google your name  המציע שירות להורדת תוכן מגוגל וכל מה שקשור בכלי חיפוש ואפשרויות שונות של הסר מידע מ-Google או חיפוש Google עזרה.

במקום שתחפשו ותתייאשו –פנו אלינו ותקבלו פתרון מושלם

אם חשבתם להוריד תמונה מגוגל, להסיר קישור, לסגור דף, למחוק מאמר מתוצאות החיפוש של Google או אם חשוב לכם להתמודד עם תוכן פוגעני ואין לכם מושג כיצד לעשות זאת נכון – פנו אלינו וקבלו שירות מקצועי, מהיר ואיכותי כי אנו מספקים תוצאות!!!

רוצים לדעת איך מסירים תוכן מגוגל?

אנו מומחים בהסרת תוצאות מגוגל. במקום להציג בפניכם מדריכים וטיפים וכל מידי כתבות והצעות שיובילו אתכם לאין כניסה ורק יבלבלו אתכם – אנו מציעים ליצור עימנו קשר להסרת תוצאות מגוגל ולקבל התחייבות לתוצאה

התקשרו היום והבטיחו לעצמכם את השירות הטוב ביותר לניהול מוניטין

אנו מזמינים אתכם להשאיר לנו פרטים בטופס הקשר או להתקשר אלינו ולקבל שירות מעולה בכל הקשור לשירותי ניהול מוניטין ברשת, ניקוי גוגל ואיך להסיר תוצאות שליליות המופיעות בגוגל.

בשעה שאחרים יגידו לכם תשכחו מזה כי אי אפשר להסיר מגוגל – אנו נענה שאצלנו הכל אפשרי!

רוצים למחוק מגוגל? רוצים הסרת תוצאות שליליות מגוגל, מחיקת אזכורים או מיתוג אישי באינטרנט – את כל השירותים האלה אנו מעניקים ומעל לכל מתחייבים לתת לכם פתרון הולם לבעיה שלכם בגוגל – כך שתהיו מרוצים!

השירות שלנו להסרת תוצאה מ-Google בכל ביטוי חיפוש כולל עבודה מול גוגל, טיפול ברשתות החברתיות, בפייסבוק, ביוטיוב,  בבלוגים ובאתרים.

כיצד נעשה הטיפול הסרת תוכן פוגעני ושלילי באינטרנט?

המומחים של google your name  ירכיבו עבורכם תוכנית פעולה ברורה ומדויקת להסרת התכנים השונים מהרשת. בסיום הטיפול שלנו תוכלו ליהנות מדף גוגל נקי והעובדה שלא תמצאו ברשת מידע סודי, מידע שלילי או תכנים שביקשתם שלא יופיעו.

פנו אלינו בכל נושא הקשור ל-איך להוריד תוכן מגוגל, הסרת תוצאות מגוגל, הסרת שמי מגוגל, הסרת תוצאות שליליות בגוגל, איך למחוק תוצאות חיפוש בגוגל, הסרת תוכן מיושן, איך מוחקים מגוגל, איך למחוק תמונה מגוגל תמונות ו-מחיקת מידע מהאינטרנט.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

משכנתא

מחיקה של כתבה מהאינטרנט

מחיקה של כתבה מהאינטרנט – הנה הפתרון שלך!!! פגיעה במוניטין מחייבת תגובה וטיפול, בדיוק כמו קבלת ליווי משפטי או רפואי במקרה של צורך. כך גם

הסרת כתבות

הסרת כתבה שלילית באינטרנט – הסרת כתבות שליליות –  גלו את השיטה המנצחת להעלים מידע שלילי מהרשת גוגל מוצף בכתבות שלילות. אם אחת מהן או

ניהול מוניטין בעלי עסקים - גוגל יור ניים

מומחה ניהול מוניטין – google your name

ניהול מוניטין מקוון דורש מיומנויות רבות ולקבלת תוצאות אפקטיביות מומלץ להיעזר במומחה ניהול מוניטין. קיימת השפעה רבה לתוצאות החיפוש בגוגל. התוצאות משפיעות על החלטות רבות

מומחה לניהול מוניטין

ניהול פרופיל דיגיטלי

ניהול פרופיל דיגיטלי מאפשרת לשלוט על תוצאות חיפוש במנועי החיפוש ומאפשרת לנהל טוב יותר את התדמית ברשת ואת המוניטין. רונן הלל הוא מומחה ניהול מוניטין

ניהול מוניטין בתקופת הקורונה

לנראות הדיגיטלית של איש עסק, ברנד או חברה חשיבות עצומה במיוחד בתקופת ההתמודדות עם נגיף הקורונה. לניהול מוניטין בתקופת הקורונה השפעה עצומה על כוונות הקנייה

כתבות חשובות

הסרת כתבות

הסרת כתבה שלילית באינטרנט – הסרת כתבות שליליות –  גלו

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!