איך להוריד כתבות שליליות מהאינטרנט

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

איך להוריד כתבות שליליות מהאינטרנט

פעם היו מחפשים באנציקלופדיות תשובות לשאלות מורכבות – היום כולם מחפשים הכל בגוגל. תמצאו בגוגל מידע נרחב בויקיפדיה, ברשתות החברתיות, באתרי החדשות, בפורטלים השונים, באתרים, בבלוגים, בפורומים ובכל מקום בו ניתן לשאוב מידע מהרשת.

אבל בטח שאלתם את עצמכם איך להוריד כתבות שליליות מהאינטרנט במקרים בהם המידע בגוגל לא נכון, לא אמיתי, לא משקף את המציאות ובעצם גורם לכם נזק.

הדרך להוריד כתבות שליליות מהאינטרנט עוברת דרך monitin-net

הרבה מאד אנשים מגיעים אלינו אחרי שעברו שרשרת של ייסורים, כאבי ראש, פחדים, וויתורים וגם אחרי הוצאות גדולות שביצעו. אנו כאן כדי לעזור לכולם לפתור את הבעיות ברשת האינטרנט ולהוריד עבורכם את הכתבות השליליות מהאינטרנט.

להוריד כתבות שליליות מגוגל – בזמן הקצר ביותר

אנו מתחייבים לא רק לעמוד במטרות וביעדים אלא להוריד את הכתבות השליליות שפורסמו עליכם בגוגל בזמן הקצר ביותר. התחייבות טובה יותר לא תקבלו בשום מקום. אנו מזמינים אתכם עכשיו ליצור עימנו קשר בנייד או באימייל ולקבל הסבר מורחב ופרטים לטיפול בבעיה שלכם באינטרנט. דיסקרטיות מובטחת!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!