איך להדחיק כתבות שלילות מגוגל

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

איך להדחיק כתבות שלילות מגוגל

לכל אחד ואחת יש זכות בסיסית ליהנות מחופש הביטוי, חופש העיסוק ומן הזכות לחירות.  לכל אחד בעולם יש גם את הזכות לשמירה על שמו הטוב. נציין כי הזכות לשם טוב הא חלק מתוך הזכות לחירות והיא מגנה על האדם מפני פרסומים של לשון הרע ומכל מעשה של פגיעה בשמו הטוב.

למרות החוק הבסיסי בגוגל תמצאו בכל יום עשרות רבות ומאות דוגמאות לפגיעה בשמם הטוב של אנשים וזאת מהסיבה שגוגל לא מתערבת בתכנים העולים ברשת וכל אחד יכול להעלות כל תוכן שירצה.

לעיתים כתבות ופרסומים בלתי אחראיים נגמרים בפשרות או בתביעות משפטיות. חלק גדול או הרוב הגדול של הפרסומים השליליים ברשת אינו מטופל – וכאן תפקידנו לעזור לכל אחד ואחת להתמודד עם המידע השלילי ברשת.

חלוצים בתחום הסרת פרסומים שליליים מרשת האינטרנט

אנו מציעים במסגרת השירות לניהול מוניטין באינטרנט – שירות בלעדי של מחיקת פרסומים שליליים מגוגל והסרתם מהרשת. בתחום זה אנו חלוצים ומובילים ובעלי הצלחות רבות מאד.

עוד במסגרת השירות שלנו אנו מתמודדים על פרסומים באינטרנט אותם צריך להדחיק לעמודים פנימיים. אנו מבצעים הדחקה של תוצאות שליליות בגוגל ודחיקת מידע לעמודים 2, 3, 4 ויותר בגוגל.

אם פגעו בכם בכל צורה וכתוצאה מכך מופיעים עליכם פרסומים שליליים ברשת – פנו אלינו לקבלת שירות הדחקת אזכורים שליליים ומחיקה מגוגל. איך אנחנו עושים את זה – צרו קשר וקבלו תוצאות והתחייבות לעמידה במטרה.

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

ניהול מוניטין בעלי עסקים - גוגל יור ניים

מומחה ניהול מוניטין – google your name

ניהול מוניטין מקוון דורש מיומנויות רבות ולקבלת תוצאות אפקטיביות מומלץ להיעזר במומחה ניהול מוניטין. קיימת השפעה רבה לתוצאות החיפוש בגוגל. התוצאות משפיעות על החלטות רבות

מומחה לניהול מוניטין

ניהול פרופיל דיגיטלי

ניהול פרופיל דיגיטלי מאפשרת לשלוט על תוצאות חיפוש במנועי החיפוש ומאפשרת לנהל טוב יותר את התדמית ברשת ואת המוניטין. רונן הלל הוא מומחה ניהול מוניטין

ניהול מוניטין בתקופת הקורונה

לנראות הדיגיטלית של איש עסק, ברנד או חברה חשיבות עצומה במיוחד בתקופת ההתמודדות עם נגיף הקורונה. לניהול מוניטין בתקופת הקורונה השפעה עצומה על כוונות הקנייה

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!