ניהול מוניטין ליוצא מהכלא – משפט ופלילים

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 

כתבות חשובות

כתבות חשובות

ניהול מוניטין ליוצא מהכלא – משפט ופלילים

יש אנשים שישבו שנים רבות בכלא וגם אחרי שהשתחררו הם נאלצים להתמודד עם המשפט ועם הפלילים ועם החדשות הרעות המופיעות באתרי האינטרנט הגדולים בישראל ובאתרי המשפט. אנו , בגוגל יור ניים –מוחקים הכל – מוחקים מהר ועוזרים לפתוח דף חדש ונקי בגוגל כדי שאנשים ששילמו חובם לחברה, השתחררו או לקראת שיחרור, יוכלו לפתוח בחיים חדשים ויוכלו לקבל הזדמנות ראויה לעבודה, זוגיות וחיים פרטיים.

ניהול מוניטין משפט ופלילים

משרד גוגל יור ניים מטפל בהרבה פניות על משפטים ופלילים ביניהם מנכ”לים של חברות שהשתחררו מהכלא, מורשעים או חשודים בפרשות שהסעירו את המדינה וגם באזרחים מהשורה שנאלצו לעבור הרבה מאד דיונים בבתי משפט ובתי מעצר וכלא.

שירות גוגל יור ניים יעזור לכם להתמודד עם הטראומה ועם התוצאות השליליות באינטרנט, אנו ננקה את העבירות מגוגל ונעזור לכם לשנות את התדמית ואת המוניטין השלילי.

לקבלת שירות ניהול מוניטין – צרו קשר מיידי!

קורא יקר, אם אתה חרד לשם שלך ורוצה לקחת אחריות על השם שלך, הקריירה שלך והמוניטין שלך – יש לך רק נאמן דרך אחד שיכול לעזור לך מאד בכל שלב.

כאן רונן הלל –מומחה למוניטין בגוגל ומומחה לתקשורת. אני מזמין אותך להתקשר אליי עכשיו ולהזמין אותי לכוס קפה.

זה הכל. מכאן כל הדרכים פתוחות וכל האפשרויות למוניטין חיובי סלולות לפנייך.

הנייד הפרטי שלי – רונן הלל 052-2508109.

הדוא”ל האישי שלי  ronen@rhpr.co.il

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כתבות חשובות

הלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

100% אחריות על ניהול מוניטין!

שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין בגוגל. אני מזמין אותך לשכור את שירותי כדי להתמודד בהצלחה עם רישומים שליליים בגוגל ובפתרון בעיות תדמית ברשת.

הדחקת כתבות מגוגל

איך לנצח את התוצאות השליליות

איך לנצח את התוצאות השליליות? יש הרבה צרות לאנשים. בעיות פרנסה, בעיות בזוגיות, בעיות בעבודה וכדומה אבל יש גם בעיות קשות הנוגעות לפרסומים שליליים בגוגל!

ניהול מוניטין

איך להסיר שיימינג מגוגל

חידושים במאבק בשיימינג רונן הלל מומחה ניהול מוניטין מסביר על חמישה דברים שלא ידעתם במאבק כנגד שיימינג. כיצד מידע וטכנולוגיה משלבים ידיים במלחמה כנגד תכנים שליליים

תיקון מוניטין שלילי

החדשות הטובות – כך ניתן לתקן מוניטין שלילי בגוגל! מעוניינים לשפר את התדמית בגוגל ולתקן את המידע המופיע בחיפושים בגוגל. תיקון מוניטין שלילי זו המומחיות

מחיקה מגוגל, ניהול מוניטין, הסרת כתבות שליליות

הסרת תוצאות שליליות בגוגל

הסרת תוצאות שליליות בגוגל הצורך בהסרת תוצאות שליליות בגוגל זינק בשנים האחרונות באופן דרמטי. מצד אחד התפתחה מגמה של ריבוי ערוצי חדשות, משפט ופלילים הניזונים

כתבות חשובות

למחיקה מגוגל מלאו פרטים

ניהול מוניטין בגוגל, מחיקת מסמכים והסרת תוצאות שליליות!